Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
grubasek maciek

Dieta, sport i praca. Wszystko dla tej jedynej. Mój dziennik.

Polecane posty

Witajcie kochani! A więc i mnie trafiła strzała Amora. Ubodła w serce, które krwawi miłością do tej jedynej, kochanej. Oboje studiujemy na tym samym kierunku i-ty rok. Myślę, że można powiedzieć, że znamy się z widzenia. Przeważnie, u progu wielkiej miłości, stoją przeszkody. I u mnie takowe się pojawiły. Jak można się domyślić miłość jest jednostronna. A nie spieszę się jej z tym wyznaniem z kilku dość prozaicznych powodów. Brak funduszy na rozpoczęcie znajomości (wiadomo, zacząć trzeba stadardowo, typu cześć, wyskoczymy do kina, na kawę, no a to są koszta - minimum stówa tygodniowo) oraz to, że do atlety wiele mi brakuje. Przedsięwziąłem plan miesięczny, który zakłada zdobycie pieniędzy na te ekstra wydatki oraz doprowadzenie sylwetki do szczupłej i lekko muskularnej. Stan na dzień dzisiejszy (30.10.2009r.) : Wzrost: 178cm Waga: 77kg Pas: 95cm Oponka: 98cm Klata: 98cm Biceps: 30cm Stan ekonomiczny: drobne na piwo. Za miesiąc ma być: Waga: 65~60?, bez oponki. Stan ekonomiczny pozwalający na chwile zapomnienia. Co robię: Dziennie 200 przysiadów, 200 brzuszków, skłony itd, oraz aerobiczna 6 weidera. Co będę robił: coraz więcej ćwiczeń, a od ~2 tygodnia siłownia. Dieta: Jeden posiłek dziennie + witaminki, żeby nie paść. W tym temacie będę pisał o swoich dokonaniach. Mile widziane sensowne porady. Mam tylko nadzieję, że nikt mi jej w ciągu miesiąca nie ukradnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×