Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zyjeeeeeeea

wargi sromowe, o co chodzi???

Polecane posty

Gość zyjeeeeeeea

o co chodzi jakies bułki i motylki. to są jakieś patologie czy nie. nic nie rozumiem. czy to źle miec bułkę czy motylka to jakaś choroba??? Widziałam jakies wątki i tylko się wszyscy kłócili nawzajem. że jakieś motylki są piękne a buły okropne albo też odwrotnie. CZy to naprawdę ma takie duże znacznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj na forum czytają różni wiekowo ludzie Sa dzieci i dorośli Dla dzieci dojrzała cipka wygląda dziwnie i polemizują z doświadczonymi i to jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mszelka tak mówią
ostatnio tak któraś nazwała swoje przyrodzenia hahahhiihi co to ludzie nie wymyślą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyjeeeeeeea
to znaczy że one się zmieniają całe życie? Ja za wielkiej różnicy nie widzę, choć tam się nie przyglądałam. Nie wiedziałam że to jakis problem, że można coś tam mieć nie tak... No więc się nie przejmowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelka miało być
bo jakiś tam facet da mi popalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciolek jestes
witam, mam chłopca który srednio mi sie ogolnie podoba i srednio nam sie uklada, ale jest jedna rzecz, ktora mnie przy nim trzyma - ma wspaniala palke w ksztalcie szczuplutkiej dzidy, zaden wystajacy kawał miecha z "taniej jadki", tylko slicznie utrzymana pałeczka. uwielbiam ją lizac i to mnie przy nim trzyma. czy uwazacie ze powinnam go zostawic skoro nam sie nie uklada? pytanie mam do kobiet ktore miały duzo chłopców: jak czeste u chłpoców sa pałki w ksztalcie szczpulej dzidy? ja mialam tylko 3 chłopców w swoim zyciu i moi poprzedni dwaj mieli pieczarki (bleeeee), ale 3 chłopcow to zbyt malo reprezentatywna proba, zeby cokolwiek stwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miała matka syna.
Bułeczka to jest dziecięca c***a, mają ją małe dziewczynki, taka jak ta, wargi sromowe są schowane. http://nastolatki.ruh.pl/slodki-cukiereczek-pokazuje-szparke/foto/04.jpg Motylek to c***a dojrzałej kobiety, wargi sromowe są na zewnątrz i niekiedy przypominają motyli jeśli są duże, taka jak ta: http://pu.i.wp.pl/?k=NDc5ODIyOTMsNDUyNzQwNjQ%3D&f=ojojo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×