Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adenozynotrójfosforanowa

jak mi się nie chce uczyć...

Polecane posty

ja tu rządzę, hmm, ja bym chciała na medycynę, ale z moim zapłąem do nauki :D taki jest plan, a jak się nie dostanę (co jest prawdopodobne) to może mikrobiologia, a potem i tak będe poprawiać maturę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eshkay
ja bede kontrolerem ruchu lotniczego :) bede ustawiona na reszte zycia... i hope so

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eshkay
interesuje mnie bardzo :) zreszta moj facet mnie podkreca - jest lotnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eshkay
ale te przedmioty scisle.... masakra...a ja jestem humanistka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adenozynotrójfosforanowa to trzymam kciuki, żeby się udało! :D eshkay - no to najważniejsze, że Ci się to podoba. A jeszcze do tego facet z podobnymi zainteresowaniami, hmm, baja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65yw456
eshkay - widziałam gdzies tam ze sie w rodzaju zenskim wypowiadałas... co dziewczyny robia po taki kierunku jak Twój?? pare takich dzieczyn jak ja sie znajdzie na pewno ale zawsze pona 50% rezygnuje po praktykach... adenozynotrójfosforanowa - tez chciałam zapytac co bys chciała robic w zyciu:) a kolezanka na którym roku? jak jej sie podoba kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eshkay
ja musialam poprostu w mojej obecnej sytuacji wymyslic sobie sposob na zycie ,zeby miec spokojna glowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eshkay
wybieram sie na kurs oficerski do deblina. bede pracowac w wojsku jako ontroler ruchu lotniczego czyli zamieszkam na wiezy :D a wcywilu tez ladnie placa wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eshkay
balam sie tych studiow...nie ukrywam... jestem dopiero na II roku. odpadlo juz 14 osob... ale ja jakos sobie radze. wiem ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65yw456 koleżanka jest na pierwszym dopiero, ale już ma dużo zajęć i ogólnie jej się podoba :) chociaż to nie było jej ostateczny wybór, zdawała na medycynę dwa razy i w końcu poszła na pielęgniarstwo. ale ogólnie jest zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retger
ok:) tzn ja juz spadam bo jeszcze chciałabym sobie cos dzisiaj ugotowac... efektywnej nauki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eshkay
dzieki adeno... ;) przyda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, oficjalnie ogłaszam, iż wyłączam kafe :D kompa nie wyłączę, bo muzyczka mi leci, która mi pomaga skupić się w trakcie nauki. może spotkamy się o 21 i każda pochwali się co zrobiła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65yw456
i jak tam??;D ja koncze prace która miałam do napisania;) niestety nic wiecej nie zrobiłam ale i z tego jestem zadowolona;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65yw456
ja niestety za daleko od rodziny mieszam zeby na 2 dni jechac wiec wykorzystałam trochę ten weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×