Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adenozynotrójfosforanowa

jak mi się nie chce uczyć...

Polecane posty

Gość 65yw456
wyspac sie to i mi raczej sie nie uda bo mam na 7 rano..:/ troche teskno mi do domu ale jak o tym nie mysle to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65yw456
tzn wybierasz sie na studia gdzies niedaleko domu?? u mnie była to spontaniczna decyzja z wyborem miasta ale nie mysle o tym i na razie nie załuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65yw456
to fajnie Ci :) ja z mazur i siedze w łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65yw456
szczerze tojeszcze nie poznałam jej za dobrze... w tygodniu nie ma czasu a w weekend zanim sie wyspie i wyjde z pizam to południe. potem nalezałoby jakis gorący obiad chociaz te 2 dni w tygodniu zjesc i potem to juz sie nie chce. ale mam nadzieje ze zanim nadejdą swieta to gdzies wyskocze sobie gdzies sie przynajmniej pobawic... wiem tyle ze nie podobają mi sie tutejsze chodniki i komunikacja..;/ spadam juz od kompa bo mam jeszcze pare rzeczy na dzisiaj do zrobienia a pobudka o 5... dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mi1
Słuchajcie , czy macie moze jakies pomysły jak sie uczyc przed matura ? Czy moze korzystacie z jakis dodatkowych zajec , korepetycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najgorsze chwile ze szkoly to pamietam korepetycje :( bardzo mi pomogly bo wlasnie chodzilam do platu ale ta nauka dodatkowa, nie tesknie za czasami szkolnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×