Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slodzik

każdy facet jest taki sam

Polecane posty

bo zalezy mu tylko na jednym...mysli ze jak sie umowi z panna to ta mu od razu wskoczy do lozka. drodzy panowie czy wy macie cos innego w glowie oprócz seksu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie każdy. Poza tym, jako baba, mogę spokojnie stwierdzić, że myślę równie często o seksie co faceci. Chociaż może nie mogę, bo nigdy facetem nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamyyyyy
nie wszyscy lubimy jak nam panny nogi rozchylaja same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam nie kazdy
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiła internetową ankietę over the world i poznała tajniki męskiego myślenia wykopując jeszcze nierozłożone zwłoki z cmentarzy, a potem zjadając ich mózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby mu nie wskakiwaly
to by tak nie myslal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc powinnaś zmienić temat na: "dlaczego KAŻDY facet jakiego poznałam chciał mnie tylko na seks" wtedy możemy rozmawiać. ja bym obstawiał dwie najbardziej prawdopodobne opcje: 1. masz wielkiego pecha 2. masz zjebany charakter ale jesteś atrakcyjna fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na świecie jest ponad 6 mld ludzi z czego +/- połowa to faceci, więc nawet jeśli by zsumować twoich ~24, to twoja próba jest naprawdę marna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg opini znajomych ten 2 pukt odpada... obstawiam to pierwsze. ale zeby takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lub opcja 3. masz w okolicy opinię łątwej, puszczalskiej, dobrej na jeden raz. nie ważne czy zgodną z rzeczywistością czy daleką od prawdy, np.sprawka zawistnej koleżanki czy zemsta byłego. ale takiej opinii ciężko się pozbyć a faceci takich lasek nie traktują poważnie. tak czy wspak takie uogólnienia i słwoa "każdy","wszystkie","Zawsze" etc są głupie i lepiej ich unikać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego kwiatu to pol swiatu, lecz 3/4 chuja warte. slyszalas to "Fajnie:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm odnośnie opcji nr 2, to wiesz. może dla znajomych jesteś spoko a twój zjebany charakter objawia się jedynie w związkach lub faczeci jakoś instynktownie to wyczuwają? a co do opinii to możesz nawet o tym nie wiedzieć, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec powiedzcie Panowie czego tak naprawde pragniecie bo niby latwo Was zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż wiekszość facetów wydaje się że ma takie fałszywe podejście do tych spraw, z jednej strony łatwa kobieta to kurwa nie warta uwagi lecz wydupczyć zawsze można, z drugiej strony sami posuwają te niby łatwe szczycąc się tym i chwaląc jakie to kozaki. takimi w ogóle nei warto się interesować na poważnie. No ale coś w tym jest, kobieta która ma opinię łatwej, tak się zachowuje, lub jakieś takie sygnały wysła i jest opatrznie odbierana to nie ma co liczyć na poważne traktowanie. a z resztą może być tak że poprostu spotkałaś facetów nie gotowych na związek, nie chcących nic więcej niż seks i zabawa i zwyczajnie masz pecha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czyli wynika z tego ze ja tez powinnam natawic się tylko na przyjemnośc(w rozsadnych granicach) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma z zycia tyle ile sobie sam wezmie. Ja mam niewiele ale to głównie moja wina. :) Ogólnie zgadzam sie z Tym razem to znowu ja/ wiec nie bede przepisywała jego wypowiedzi pod swoim nickiem. ;P PS: O, widzę nowe foto w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×