Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

freequa

co tam sprzatac??

Polecane posty

pracuje na solarium...musze zrobic wrazenie ze jestem pracowita a nie ze sie obijam..:p podajcie pomysly co mozna sprzatac zeby moc zawsze cos robic..:P ogolnie to ja zawsze tylko zamiatam/odkurzam, umyje podlogi, zetre kurze, umyje balt...i na tym koncza sie moje pomysly..a szef wciaz patrzy :P wiec musze cos tam robic bo to co wymienilam to godzinka i juz mam zrobione a potem sie obijam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob bardzo wolno
niby ze dokladnie to pracy bedzie na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysl...bo ja faktycznie jestem przyzwyczajona zeby wsyztsko szybko zorbic zeby miec spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ruch macie :P Szybę przy klamce można myć parę razy dzienie - zawsze ktoś łapą popaćka wchodząc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ruch 'jest' :P dopiero po 18 przyjdzie jakies 5 osob :P i potem znowu sie nudze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to rób ro samo tylko od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można by łóżka
dezynfekować po każdej osobie :) Uzupełnić waciki, ułożyć produkty do opalania w sposób zachęcający do kupna, zorganizować jakieś rośliny, ozdoby okolicznościowe (a to dynię na Haloween, a to choinkę, a to pisnaki, a to kwiaty...) Pomysłów nigdy nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale tez rzeczy to sa doslownie chwilowe:P a ja tam czasem siedze po 9 h ;P ale ostatnio dzieki niektorym waszym radom szybko mi czas zlecial i wciaz cos robilam :) zaczelam odkurzac kwiatki :d jutro im listki umyje bo nie dosc ze mialy pelno kurzu to jeszcze jakies plamy..ale to sobie zostawilam na czwartek :P a jutro kwiatki bede przesadzac...tylko ze jeszcze nie umiem...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokombinuj powoli jakieś
ozodby świąteczne na razie np jakas dekoracja jesienna - liście kasztany jarzebina szyszki to syfi strasznie :) i można sprzątać codziennie a zmieniać co tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×