Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annemarie24

Dlaczego przepacacie?

Polecane posty

Byłam ostatnio w Hm dziecięcym później wchodzę w allegro w poszukiwaniu ciuszków - myślałam ze znajdę tutaj tańsze niz w sklepie bo potrzebuje dla bliźniąt a tu wszystko droższe kamizelka o 10zl droższa, sweterki nawet o 25zl droższe niz w sklepie a ludziska kupują?te na allegro sa jakieś lepsze czy co ze droższe niz w sklepie?i jeszcze wysyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie wszyscy mają centra handlowe na wyciągnięcie ręki; są te tacy, którzy nie orientują się w cnach; pewnie tez znajdą się tacy, dla których 10zł jest niczym w stosunku do komfortu przyniesienia produktu do domu bez konieczności łażenia, szukania, grzebania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy ma to szczeście
że mieszka w mieście gdzie jest hm. Nieraz na paliwo trzeba wydać więcej żeby dojechać do sklepu niż to 10 zl plus przesyłka. A biorąc pod uwagę to że nie każdy ma samochód to dla niektórych allegro jest jedyną możliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a patrząc z 2 strony
to ci którzy sprzedają na allegro też muszą coś z tego mieć a nie robić to hobbistycznie. jadą do sklepu poświęcają paliwo i czas no i to 10 zł to naprawdę niewielki zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do H&M do niedawna miałam jedyne 120 km, teraz otworzyli jeden H&M jakieś 60km ode mnie ale zaś dział dziecięcy to jakaś prowizorka. Ja ubranka z H&M kupuję od kilku lat u tego sprzedawcy: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2360383 i jestem bardzo zadowolona, cokolwiek nie kupię to ia tak mi z przesyłką wyjdzie taniej jak paliwo w 2 strony, a do tego przesyłka ekspresowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wręcz odwrotnie, widzę na allegro rzeczy tańsze niż w sklepach, np wózek spacerówkę którą kupiliśmy na allegro daliśmy o 50 zł taniej za taką samą niż w sklepie! i jeszcze szczeniaczek uczniaczek kosztuje dokładnie o 50 zł drożej w sklepie niż na allegro. a hm u nas nie ma akurat w miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech przestań się czepiać
princeska - bo temat i tak nie dotyczy h&m tylko przepacania. no właśnie, dlaczego przepacacie drogie panie ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie przepacam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blę26
ja do H&M mam 80 km w jedną stronę...więc tez wolałabym kupić na Allegro bo nawet płacą 20 zł więcej niz w sklepie i tak byłabym do przodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm a ja dla swego dziecka
kupuje fajne ciuchy HM ale w ciuchlandzie :) Extra fajne ciuchy i za grosze .Po co przepłacac jak dziecko zaraz z nich wyrasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ? spokojnie jedne body np 80 z hm mam juz 8 ms w obiegu nie ma sladu po praniach i nadal sa dobre a synek wazy 12 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm a ja dla swego dziecka
:) ale ja nie pisze tu o body .Moje dziecko ma 6 lat i chodzi mi głównie o bluzy ,koszulki,spodnie itd .Syn rosnie jak szalony wiec nie zal mi np za bluze ok 10 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kazdy kupuje co uwaza:) wole na przecenie kupowac nowe niz uzywane czesto w H&M sa promocje i spodnie z 60 kosztuja 20 body czasem po 5 zl :) bluzeczki po 10 re kids tez ma promocje czesto trzeba pochodzic i poszukac jak sie ma czas i ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×