Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Komediant

Kryptogeje.

Polecane posty

Przeżyła szok, gdy dowiedziała się, że jej mąż ma romans. Cierpiała zastanawiając się, jak on mógł jej to zrobić i w czym "ta trzecia” jest od niej lepsza. Potem okazało się, że mąż zdradził ją z mężczyzną. I to do niego odszedł. „Jestem gejem. Zawsze czułem, że coś jest nie tak. Myślałem, że uda mi się to stłumić, przepraszam” - usłyszała. Po dwunastu latach małżeństwa wreszcie poznała prawdę. - Kiedy ktoś, kto był dla ciebie całym światem odchodzi, to jest to największy koszmar. Ale kiedy dowiadujesz się, że całe wspólne życie było kłamstwem, a ty byłaś tylko „przykrywką”, to tak jakby świat runął ci na głowę – mówi Justyna. Jej małżeństwo, choć bez porywów miłości, wydawało się zgodne i spokojne. - Teraz nie wiem nawet, czy mąż kiedykolwiek mnie pragnął, gdy się ze mną kochał. A mamy dwoje dzieci – mówi. Ilu jeszcze takich kryptogejów żyje w Polsce ? Mają żony, dzieci, udają że są hetero...a tymczasem... Takie sytuacje dotyczą jednak również wielu lesbijek, które swoją prawdziwą orientację seksualną odkrywają często dopiero gdy są już w związku z mężczyzną a nawet mają z nim dziecko. Gdy zdają sobie sprawę z faktu bycia lesbijką, rozstają się z facetem i wiążą z kobietą. Obecnie około 20 tysięcy dzieci w Polsce jest wychowywanych przez Panie które żyją w nieformalnych związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×