Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropla czekolady

Prezent dla chłopaka

Polecane posty

Gość kropla czekolady

Witam! Mam taki problem.. no w sumie nie tylko ja:p Powiedzcie mi co mogę kupić mojemu chłopakowi na 17 urodziny. Potrzebuje coś oryginalnego do 50zł Nie mam zielonego pojęcia ;/ pomyślcie co wy byście kupili chłopakowi i prosze o jakieś propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
jeżeli dołożysz jeszcze z 20 zł to będziesz mogła kupić bardzo fajny zestaw davidoffa, właśnie jest w promocji na kokai.pl: http://www.kokai.pl/item4440_zestaw_dla_pan_w_cool_water_game_man_davidoff mój chłopak kiedyś używał tej wody toaletowej, także mogę powiedzieć, że jezeli podobają mu się bardziej owocowe, lżejsze zapachy to na pewno będzie zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla czekolady
Ja właśnie chciałabym coś takiego oryginalnego ;) nic z takich tradycyjnych prezentów.. coś takiego co nikt inny nie dał by mu tego prezentu i własnie myśle myśle i nie moge nic wymysleć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie myślałaś o czymś z elektroniki? Może nowe słuchawki, albo jakaś gra komputerowa? W sklepiku 3kropki.pl masz duży wybór tego typu gadżetów, powinnaś coś ustrzelić za 50 złotych. Moim zdaniem praktyczne prezenty są najlepsze, sama lubię takie dostawać. No, chyba, że okazja jest "przyzwalająca" na coś bardziej sentymentalnego.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bariuska357
noooooooo...be zwiększego problemu! jeśli lubi sport niemal każdy facet będzie szczęśliwy z piłki http://www.okazje.info.pl/sport-i-hobby/pilki-do-pilki-noznej/ żadko kto wpadnie na pomysł, by dać taki prezent ;) zawsze możesz też wejść na jakąś stronę tematyczną o prezentach i tam poszukać jakichś propozycji. Np. taka strona prezentów: http://prezenty.okazje.info.pl/walentynki/ masz tam ankietę z kilkoma typami facetów...możesz dostosować prezent do jego charakteru. a może powiedz coś o nim... jaki jest? co lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może faktycznie jakaś gra komputerowa - facet w każdym wieku ma w sobie coś z dziecka i przy komputerze/konsoli mogliby siedzieć całymi dniami. Z pewnością taki prezent go ucieszy - wystarczy, że wybierzesz grę, która go zainteresuje. Wejdź na stronę hiperokazja.pl i tam poszukaj, bo mają sporo gier, które przecenili o kilkadziesiąt procent. Za 50 zł kupisz coś, co wcześniej kosztowało 2-3 razy więcej. Przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zegarek? Timexa można kupić za 80 zł, a jak się dobrze poszuka i na jakąś promocje trafi to i taniej fajny model można upolować. Popatrz sobie na minuta.pl, tam często promocję można wyhaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znając facetów to na Twoim miejscu zainwestowałabym w jakąś elektronike może? A ma auto? Jeśli tak to może CB Radio...a jak nie to może jakis sprzet do odtwarzania muzyki? Praktyczny prezent i wątpie by sie mógł nie spodobać. Ja takie sprzęty kupuje na wasserman.pl mają najtaniej w sieci. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_z.gwp.pl
zostań konsultantka/em firmy FABERLIC. o niebo lepszej jakości kosmetyki niz przereklamowanego Avon czy Oriflame.... zainteresowanym odpowiem na pytania karolcia_z.g@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789....
17 lat i wlasny samochod? :D cb za 50 zl? :D hahahahaha! autorko, facetowi ciezko kupuje sie prezenty, szczegolnie takie oryginalne :P ale mam dla ciebie super propozycje - zrob sobie jakies fajne zdjecie, takie co bedzie sie jemu podobalo, powieksz u fotografa, kup jakas ladna ramke i mu wrecz. to bedzie oryginalne i zmiescisz sie w 50 zl. drugi pomysl - kup sobie seksi bielizne i na jedna noc zostan jego seksualna niewolnica :D to bedzie z pewnoscia niezapomniany prezent. do tego jakies winko albo szampan i dobra kolacja przyrzadzona przez ciebie. facet bedzie zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiesz na taki prezent? http://www.electro.pl/produkt-SILVERLIT_Helikopter_Silverlit_85731_Picooz_Insecta_Dark_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-s148764,487.html . Wydaje mi się, że facet w każdym wieku ma w sobie coś z dziecka i lubi się pobawić takim zdalnie sterowanym samolotem ;) Kupiłam kiedyś taki siostrzeńcowi, a mój tata wprost wyrywał mu go z rąk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×