Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monique23

Farba do ubran!?

Polecane posty

czy ktos uzywal? chcodzi o to ze mam zakiet ktory bardzo lubie(czrny),lecz juz troszke wyblakł i sie przebarwil w kilku miejscach.czy farba do ubran bedzie dobrym rozwiazaniem? gdzie ja dostac?jak uzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananananananaaa
oddaj do chemicznego farbowania , bo inaczej zmarnujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananananananaaa
farba jest tania , ale co z tego ? musisz ją wsypać do wrzącej wody i gotować w niej tkaniną /ubranie . Wyobrażasz sobie jak będzie wyglądał żakiet po wygotowaniu go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...no wlasnie nie wyobrazam wiec pytam.:) żakiet jest sztruksowy.czyli myslisz ze moge go poprostu zniszczyc? bardzo go lubie ale jest poprzebarwiany na brzegach klap i rekawach i toche sie juz spral wiec wstyd na ulice wyjsc...ale go uwielbiam! ale podobno ludzie farbuja ubrania w domu...i im sie udaje...wiec czemu nie? nie wiesz moze ile kosztuje takie farbowanie chemiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananananananaaa
o jeny , nie ufarbujesz go w domu równo . Jeśli ma jeszcze w środku flizeliną lub klejonkę to kicha .A co do ceny to nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.rozumiem.to znaczy on nic w srodku nie ma.sam sztruks.nic wiecej. dobrze.ale pwoiedz mi jeszcze jedna rzecz.gdzie o to pytac?w pralnich chemicznych?bo szukalam w nwcie i wyskakiwaly mi farbairnie,ale u mnie w miescie czegos takiego niema...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KFNDL
Wez Ty go wypierdol i nie zawracaj nikomu dupy jakas szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×