Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NATADA

List do św.Mikołaja

Polecane posty

Czy wasze dzieci piszą listy do św.Mikołaja?I czy wy potem kupujecie to co tam jest napisane?Moja córka ma 6 lat i dziś rano mi oznajmiła,że będzie pisać taki list,a ja już sie boje co tam będzie powypisywane:),bo wiadomo ona będzie liczyć na to,że jej to Mikołaj przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie nie mam jeszcze dzieci, ale pamiętam jak sama pisałam taki list jako dziecko. podali w tv adres nawet do niego, moja mama wysłała i on mi odpisał (to był adres chyba do Norwegi, siedzi tam pewnie ktoś i wysyła jeden list do wszystkich taki szablon). może twoja córka jak juz napisze to też wyslij adres ok mikołajek pewnie dadzą w tv jak co roku. ona sie ucieszy ze Mikołaj odpisał a ty sie zorientuj o czym marzy i może choc jeden wymarzony prezent dostanie? mikolaj przecierz ma tyle dzieci do obdarowania i nie może zrealizować wszystkich jej marzen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe jej musiała wytłumaczyć,że wszystkiego nie dostanie. A co do tego listu to bardzo by się ucieszyła z listu od św.Mikołaja, tylko skąd wziąść ten adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylam mala to pisalam listy do mikolaja :classic_cool: potem oczywiscie dawalam je mamie, zeby je wyslala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adres domu Świętego Mikołaja: Santa Claus' Office FIN-96930 Napapiiri Rovaniemi Finland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za adres,napewno córka napisze ten list.Może bedzie mieć to szczęście i dostanie odpowiedz.Już widze jaką by jej to radość sprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W innych wątkach czytałam o listach do Św. Mikołaja, a ja w tym roku wynalazłam z internetu super stronę dla mojej 3-letniej Hanusi:) ( www.imikolaj.pl ) wysyła się list do świętego Mikołaja ze zdjęciami dzieciaczka i kilkoma słowami o nim i dostajemy list video od samego siwobrodego gdzie mówi imię dziecka i w ogóle mówi o nim w oparciu o to co napiszemy:) naprawdę genialna sprawa- polecam wszystkim rodzicom! Piszę o tym ponieważ ja sama wcześniej nie spotkałam się z czymś takim, a myślę, że warto maluszkowi atrakcję stricte świąteczną i niewątpliwie wesołą zapewnić:) http://www.imikolaj.pl/wyslij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torze
W uzupełnieniu: nic za darmo! Wyasygnować 15,- zł proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perqusjia
Sama możesz wydrukować, do koperty i niby od Mikołaja :) ja mam 23 i nadal wierzę, że ktoś sobie taki jest, czasem symbolicznie napiszę ale i tak cała rodzinka otwarcie rozdaje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egeszege
To bardzo fajna tradycja. Nasze dzieci co roku piszą listy (z naszą pomocą), a w tym roku nawet dostaną odpowiedź - znaleźliśmy usługę taką jak www.listymikolaja.pl - odpowiedź może być w formie listu lub wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×