Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

którą sukienke wybrć? pomozcie

Polecane posty

żadna okazja, po prostu lubię sukienki. będą pasowały takie buty jak są wyżej w reklamie? bo podobne chcę kupić tylko że cholewka krótsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest pewien problem, ja nie widze żadnych butów :) A tak poważnie, to sukieneczki wszystkie ładne. Jak masz nienaganną figurę to 1 albo 2. 3 trochę zamaskuję gdyby coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 i 3 zajebiste, ta posrodku troche za luzna. eee kciukiem, idziesz wyrywac towara? :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm aghmk
zadna nie jest rewelacyjna ale jak juzmialabym wybrac to pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurva właśnie jeszcze przed chwilą była ta reklama, jest tu już od jakiegoś czasu, a teraz już nie ma;/ sukienka ma wlasnie zamaskowac, nie mam figury jak te modelki a wzrostu tymbardziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja jestem narbardziej za pierwszą, tylko boją sie zdemaskowania moich fałdek:P zdzirka towar właśnie na te kieckę zarabia:P reklama znowu jest;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta druga znowu jakaś taka, marny material-tk wyglada, choc komentarze pozytywne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem chodzic w spilkach:p i gdzie na zime;O kozaki będą pasowac idealnie, ale z krótka cholewk.ą. mój się upiera, że do takiej kiecki to w glanach bede ideałem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to bierz 3, do tej pierwszej trzeba miec figure, bo wszystko co ponad miare, wyjdzie ci bokiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:P tylko kurde chcialam miec dopasowana a trzecia bede musiala zanieść do krawca bo chcialam sukienke przed kolano lub do. a tamta to nie dosc ze tej dlugiej modelce jest za kolano to mi bedzie do polowy lydki bo kurdupel jestem. wkurwia mnie bycie stalym klientem krawcoej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te kozaki ładne?? moje maja grubszy obcas i niższy i krotsza cholewkę, będa pasowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kciuk, jakie kozaki?! :D dajesz linka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaa, sory, nie doczytalam was:D zajebiste, fajne, a czy beda pasowaly?? Beda, chociaz to nie to samo co glany :classic_cool::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już wiem co na wypłatę kupię. alkeż będę wyglądać, mmm, mam tę wizje przed oczami:P a glany dla świętego spokoju choć raz dla mojego założe, bo bedzie doopę truł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak już się odpierdolę w te kieckę to stopka bedzie aktualna.:D kciuk rzondzi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sex w glanach, this is it :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kciukiem, ladnemu we wszystkim ladnie, umowmy sie, i tak ostatecznie wyladujesz bez ubran :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: chyba, ze bedę aż tak seksy , ze moj nie będzie się fatygował ze ściąganiem lompów:P ale w stopce fotka bedzie w kiecce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×