Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robiłam porządki

ciuszki z drugiej ręki-kto chętny?

Polecane posty

Gość robiłam porządki

hej dziewczyny.ostatnio robiłam porządki. mam do sprzedania 3 worki ubran. wszystkie w stanie idealnym lub dobrym. kazde ubranie nadaje sie jak najbardziej do noszenia, nie ma plam ani zaciągnięć. robiłam porządki bo zwyczajnie przybyło mi kilka kg tak więc sie nie mieszcze w większość niestety dziewczyny do sprzedania mam bluzki,bluzeczki, koszule, swetry, spodniczki, spodenki, spodnie, czyli tak naprawde wszystko jesli chodzi o garderobę. posiadam tez troche rzeczy nowych, zmetkami ( nie zdazylam ich zalozyc ubrania sa przede wszysstkim w rozmiarach 36-38 mam tez kilka par butów- niektore nowe lub założone gora dwa razy.buty w rozmiarach 38-39. czy byłybyście chętne na zakup takich ciuchów oczywiscie po uprzednim zobaczeniu zdjęć? piszcie co was interesuje a ja moge porobic zdjecia i powysylac. a moze macie jakies pomysly na to w jaki inny sposob moge je za niska cene sprzedac? gdzie sie z tym udac tak zeby zarobic chociaz pare zlotych? piszcie dziewczyny z gory dzieki moze ktoras jest zainteresowana? jesli chodzi o cene to chciałabym uzyskać po 150 zł za worek ubran. mysle ze to nie duzo. niektore nowe ubrania jeszcze z metkami jesli chodzi o buty to indywidualne ceny. mam japonki-20zl balerinki-10zl kozaki-50zl (wszystkie buty nowe) przesylajcie maile to porobie zdjecia i powysylam. jesli spodobaja sie wam pojednycze ubrania to tez mozemy sie dogadac jakos oczywiscie mam tez dwie fajne nowe kurtki jedna to kozuch zimowy-zamszowa skora podszyta futrem. kolor różowy (przywiozłam z londynu - cena 50zl druga to plasz wiosna-jesien czarny z wielkimi bialymi guzikami-styl lata 60- tez nowy przywieziony z londynu - cena 30zl sprzedaje tak tanio bo chce sie ich pozbyc- nie mieszcze sie a musze troszke zarobic zeby starczylo chociaz na czesc nowych ciuchow w iwekszych rozmiarach posiadam tez sukienki nowe firmy vila i zara. vila-sukienka letnia turkusowa-typ szmizjerka na guziki.kupilam na allegro za 50zl-sprzedam za 20zl zara- do kolana z dlugim rekawem-szara z wzorem- ciepla na zime-jesien.kupilam za 120zl.sprzedam za 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porób proszę fotki i wklej na forum !! A najlepiej.. zarejestruj się na www.mojeciuchy.pl lub szafa.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam porządki
wielkie dzieki. wlasnie robie fotki takze wstawie je jeszcze dzisiaj. troche mi to zajmie bo ciuchow jest duzooooooooo. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablabalbalblbl...
beatasobczyk1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze
agunia.gd@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu powrzucaj fotki...sama jestem ciekawa kilku rzeczy...np.tego płaszczyka wiosennego i ta tuniko sukienke zary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynoberinteria.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam porządki
Jak obiecalam wstawiam linki ze zdjeciami ciuszkow. Dziewczyny nie sa to oczywiście wszystkie. Niestety musze robic zdjecia partiami bo nie starcza mi czasu. Jeśli jestescie zainteresowane to dajcie znac. Przypominam ze nie trzeba kupowac pakietu. Można pojedyncze sztuki. Zainteresowanym oczywiście opisze szczegolowo wybrana rzecz. Niektóre rzeczy sa nowe jeszcze z metkami. Ubrania widoczne na zdjeciach sa firm takich jak m.in: zara, vila, rinascimento, puma, adidas abercrombie, old navy, clockhouse, cubus, esprit, lacoste, diverse, promod, http://img134.imageshack.us/gal.php?g=aberr.jpg http://img265.imageshack.us/gal.php?g=zrobionaspodnica.jpg jesli linki nie dzialaja to skopiujcie do przegladarki. Powinno być dobrzeJ każdy obrazek mozna powiekszyc- lepiej wtedy widac szczegoly. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam porządki
dziewczyny plaszczyk wiosenny i sukienka zary bedzie jutro. nie starczylo mi czasu- przepraszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla czekolady
Mnie interesuje ten płaszczyk i ten kożuch tez ;d Ta sukienka turkusowa tez ciekawa ;d czekam na zdjęcia płaszcza i kożucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam porządki
zdjęcie kożucha jest zamieszczone w ktoryms linku. na zyczenie moge przeslac wiecej fotek juz na maila. turkusowa sukienka nie wyszla na zdjeciu tak jak powinna. ciuchy w worku troszke sie pogniotly a nie mialam czasu ich prasowac. jutro wstawie kolejne i napewno plaszczyk bedzie:%2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×