Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klenofyna

powroze z kart klasycznych 5 osobom

Polecane posty

Witam dzis po raz 2 ta pozna pora :) mam czas wiec powroze 5 osobom z kart klasycznych , tylko zaznaczam iz jestem osobom poczatkujaca w wrozbach , ale staram sie jak tylko moge interpretowac dobrze karty :) prosze napisac tylko JEDNO konkretne pytanie oraz IMIE , jesli pytajcie sie o zwiazek rowniez IMIE PARTNERA , daty urodzenia nie potrzebuje :) KRYTERIA:D :D osoby poniezej 16 roku zycia dziekuje:) osobom ktorym dzis powrozylam oraz w przeciaggu 3 tygodni rowniez dziekuje :) osoby ktore swiadomie mnie w blad wprowadzaja , rowniez dziekuje :) w takim razie karty moga dac mi falszywa odp badz nie bede potrafila ich odczytac , poniewaz beda pogmatwane :) osoby notorycznie pytajace sie innych wrozke tez dziekuje :) PROSZE O JEDNO KONKRETNE PYTANIE ORAZ IMIE , w innym przypadku bede ignorowala :) pojawiam sie tak czesto jak tylko potrafie na kafeteri :) wtedy kiedy mam czas , wiec teraz 5 osob , naprawde tylko 5 i prosze innych by zalu nie mialy :) chce robic dokladne wrozby 5 osobom niz 20 osobom tasmowo , to nie dla mnie :) ZAPRASZAM SERDECZNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o cierpliwosc , tasowanie uklad i napisanie kosztuje czasu :) oraz to ze jestem poczatkujaca :) i zachowac zimna glowe nalezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkjhkjhkjh
Maria - kiedy zaczni mi sie w pracy układać? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkka
Poproszę o wróżbę dotyczącą mojego życia uczuciowego w najbliższych miesiącach, czy pojawi się ktoś ciekawy:)Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudaa
Czy kiedykolwiek spełnię się zawodowo? Adriana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Olga- czy wszystko sie ulozy i bedzie dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec
malgorzata czy w ciagu najblizszych 2 lat zostane mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie małe pytanie
Czy nasze drogi sie jeszcze skrzyżują? Kamila i Marek Z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjhkjhkjhkjh Maria - kiedy zaczni mi sie w pracy układać? z ukladu wychodzi ze nie ma problemow , jesli sa napewno nie wielkie , karty wychodza bardzo dobre na prace rowniez karta pieniadza jest pomyslna ta praca zwiazana z dokumentami ? ksiazkami ? dobre otoczenie w pracy :) pozdrawiam ps na koncu karta wiadomosci wyszla ktora otrzymasz niebawem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klenofyno, chcialam ci przekazac, ze Twoja 5 dniowa wrozba nie byla zbyt trafiona. tzn pare rzeczy sie spelnilo, ale w troche innych terminach, a inne w ogole nie mialy miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkjhkjhkjh
dzieki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Poproszę o wróżbę Daria 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asieńka14306 kasia jw kiedy zacznie mi się w pracy układać? zrobilam rowniez tobie uklad , tutaj wychodzi podobnie jak pani w pierwszym poscie , tu nie ma problemow , wychodzi ze umowe podpisalas z panem ? moze o jasnych wlosach ,tutaj troche rowniez karty mowia o lekkim wykonczeniu psychicznym ? troche podpadanie w depresje ? karta pieniedzy rowniez pomyslna oraz dobre otoczenie , tu praca chyba sie wiaze z kontaktem z ludzmi oraz dokumenty badz ksiazki (praca biorowa etc w duzym wskladzie z ludzmi ) no chyba ze pani Marysia i kasia to 2 te same osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotella klenofyno, chcialam ci przekazac, ze Twoja 5 dniowa wrozba nie byla zbyt trafiona. tzn pare rzeczy sie spelnilo, ale w troche innych terminach, a inne w ogole nie mialy miejsca ok dzieki za wiadomosc szkoda ze nie napisalas zaraz na maila tak jak inni ale dziekuje za wiadomosc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zapomniałam zadać jeszcze pytanie do wróżby. Mam nadzieję, że w końcu się załapię :) Czy mąż znajdzie lepiej płatną pracę, jeśli tak to kiedy to nastąpi? Daria23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo, a ja wciaz licze, ze odpowiesz na mojego maila z prosba o wrozbe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betkka Poproszę o wróżbę dotyczącą mojego życia uczuciowego w najbliższych miesiącach, czy pojawi się ktoś ciekawy Beata Betko zrobilam dla ciebie uklad na okres okolo 3 miesiecy tu raczej bedziesz bardziej skupiala sie na sprawach zwiazanych zawodowo :) moze jakas nowa oferte otrzymasz ? badz juz otrzymalas :) wiesz tu badziej mi si enie podoba to , ze jestes osobom ktora wzsystko analizuje , do glowy kazda drobnoste bierze i sie przejmuje nawet odrobina pierdolki :) takie blokady psychiczne .. hmmm... ty wyszlas chwiejna co do zwiazku pragniesz a zarazem sie wahasz , taki czas chwiejny dla ciebie , tu pojawi sie ktos moze go juz znasz przy nim wyszly uczcuia do ciebie , ale jakos wyszlo ze mozliwe ze bedziesz jakos go odpychac :( bedziesz musiala podjac decyzje co do twojej samotnosci , krotko powiedziawszy tak pojawi sie ktos bedziesz miala mozliwosc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotella prosze bardzo, a ja wciaz licze, ze odpowiesz na mojego maila z prosba o wrozbe hmm... nie przypominam sobie ale napisz teraz na skrzynke to bede wiedziala ze to ty , zrobie w miare mojego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mialabym wielka prozbe jesli nie sprawilo by to problemuEdyta 23.11.1988Piotr 23.09.1988Czy Piotr wyjedzie zagranice ? I czy uda nam sie razem byc ? Czy on cos czuje do mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudaa Czy kiedykolwiek spełnię się zawodowo? Adriana zrobilam uklad czy spelnisz sie zawodowo , na wyzszy sztebel mozessz kiedykolwiek sie dostac ale pamietaj ( wkartach tak wyszlo ) musisz byc madra i przebiegla jak lis , tutaj pojawia sie potyczki , ale tez czeka cie zmiana ... wiem moze to nie jest duzo ale moge tylko tyle napisac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tera jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Olga- czy wszystko sie ulozy i bedzie dobrze?? tu nie ma pytania konkretnego wiec omojam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec malgorzata czy w ciagu najblizszych 2 lat zostane mama witam cie zrobilam uklad dla ciebie w kartach karta ciazy mie nie wyszla :( co nie oznacza naturalnie ze nie bedzie w tym czasie jej , moje wrozby nie sa na odlegly czas , do pol roku :) powodzenia zycze tobie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkka
masz talent:) opisałaś mnie dokładnie tak, jakbyś mnie znała...szok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beata 16.11.1984 Marek 3.07.1980. Zasadnicze pytanko jestesmy małżeństwem i błagam Cie o odpowiedz. Czy bede miala z moim mezem dzieci, kiedy? Czy z innym mezczyzną?( Czy moj maz jest tym jedynym na całe zycie) Troche poplątałam ale mam nadzieje ze sie doczytasz... Błagam o odp. ponwieaz to dla nas wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się że osoba która podpisywała umowę miała blond włosy, pracuje z ludźmi i mam kontakt z biurokracją, ale przede wszystkim kontakt z ludźmi, zmęczenie też się zgadza ale jeszcze nie depresja na szczęście nie jestem panią Marysią dzięki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×