Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosevera

Proszę o przepis na szybki i prosty obiad

Polecane posty

Gość do autorki....
Ja czytałam, że wyłączona(!) mikrofala jonizuje przestrzeń niekorzystnie dla zdrowia człowieka na odległość 1 m. Nie chcę myśleć nawet, jaki ma zasięg, gdy jest włączona. Jedynej rzeczy, jakiej nie posiadam, to właśnie mirkofala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosevera
dziewczyny przestańcie. tu mialy byc przepisy na ugotowanie cos na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie ale nie na temat
mialy byc, ale jednej pani sie zachcialo miast przepisy podawac, to krytykowac i teraz mamy dyskusje nie na temat. wszystkie urzadzenia elektryczne, a szczegolnie elektroniczne, jonizuja powietrze niekorzystnie dla zdrowia, ale to akurat nie ma nic wspolnego z jedzeniem z mikrofalowki. zamiast konkretnie sie dowiedziec o co chodzi w ew. niekorzyscich wynikajacych z uzywania mikrofalowki, to wy zapodajecie jakies zabobony o jonizowaniu powietrza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponue coś kupnego: oczywiście nie codziennie, raz na jakis czas jakas makrela z puszki xD Zero pracy więcej pracy to sałatka z tunczykiem, pomidorem i ogorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta Kacia to bezczelny babsztyl
Szybki obiad to wlasnie cos smazysz a w tym czasie gotuje Ci sie makaron lub ryz. Ja bardzo lubie kurczaka ze szpinakiem w smietanie. Kurze cycki kroje w kosteczke i smaze. Na malej patelence smaze na maselku szpinak (mam zamrozony i dodaje go do makaronow i zapiekanek), dodaje sol i pieprz oraz zabek czosnku. Wrzucam szpinak do usmazonego kurczaka, zalewam smietana 18% (tlustsza lepiej smakuje,ale nie chce bardziej przeginac), dosmaczam sola i pieprzem (nie za duzo, bo pozniej smietana sie redukuje), mozna dac troszke galki muszkatolowej. Jak smietana zgestnieje i sosik jest doprawiony, wrzucam sosik do gara z ugotowanym juz i odcedzonym makaronem, mieszam i gotowe. A taki hardcore z szybkim obiadem (rzadko stosuje, ale faceci uwazaja to za najsmaczniejsza potrawe swiata, o zgrozo!) to: W jednym garze gotuje sie juz makaron, a na patelnie wedruje: pokrojona w talarki parowka (tudziez resztki wedlin), pokrojona cebulka. Smaze to na zloto i dodaje sosik pomidorowy (moze byc zwykly ketchup). Do tego dorzucam np ziola wloskie lub prowansalskie, czasem przecisne troche czosnku. Makaron ugotowany, wrzucam na to sosik, moge posypac startym zoltym serem (sam sie na tym goracym stopi, albo starty ser podaje osobno na talerzyku). Kazdy facet kwiczy z zachwytu a mi jest wstyd,ze nie dosc, ze taka chalture zrobilam, to jeszcze przycmiewa moje inne zdrowe i pracochlonne obiady. Ogolnie to taki obiad studencki. Dajcie znac jak ktos przetestuje na mezu. Zrobienie tego trwa tyle co gotowanie makaronu. Facet to jednak prosty zwierz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta Kacia to bezczelny babsztyl
liberal girl przypomniala mi moja ulubiona potrawe: Wrzucam makaron zeby sie gotowal, w tym czasie na patelni smaze na zloto cebulke i plasterki cukinii. Jak sie smaza, to biore jogurt grecki (moze byc zwykly naturalny) dodaje odrobine pieprzu (mozna i soli,ale jogurty chyba sa slonawe) i przciskam czosnek przez praske. Na ugotowany makaron klade cukinie z cebulka i polewam to tym sosem jogurtowym. Dekoruje czastkami swiezego pomidorka. Potrawa megazdrowa, bo ja uzywam tylko makaronu razowego albo durum. A teraz sprobujcie to podac chlopu albo dzieciakom :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją ogromną pasją jest gotowanie dlatego postanowiłam założyć bloga na Facebooku. Blog ma nam służyć do wymiany przepisami. Zapraszam serdecznie do polubienia strony web.facebook.com/Gotowanie-moja-pasja-1740833252611549/ Zapraszam do zamieszczania postów ze zdjęciami potraw i przepisami. Dodam że kto pierwszy zamieści post otrzyma drogą pocztową nagrodę niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją ogromną pasją jest gotowanie dlatego postanowiłam założyć bloga na Facebooku. Blog ma nam służyć do wymiany przepisami. Zapraszam serdecznie do polubienia strony web.facebook.com/Gotowanie-moja-pasja-1740833252611549/ Zapraszam do zamieszczania postów ze zdjęciami potraw i przepisami. Dodam że kto pierwszy zamieści post otrzyma drogą pocztową nagrodę niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filety z kurczaka na włosko - podaję przepis: robisz na filecie nacięcia w poprzek w równych odstępach, nieco podsmażasz na patelni, jak kurczak trochę się zarumieni nadziewasz nacięcia serem mozarella i pomidorami suszonymi z ziołami Ole. Smażysz dalej i patrzysz jak mozarella pięknie rozpływa się w filecie a pomidorki pachną. Smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×