Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę znudzony... -

zasponsoruję atrakcyjną meżatkę

Polecane posty

Gość Trochę znudzony... -

Poszukuję mężatki (taki mój fetysz), która potrzebuje wsparcia finansowego (nie jestem skąpy... :-) ) w zamian za kilka intymnych spotkań w miesiącu. Moje oczekiwania są następujące: wiek 30-40 lat, średniej budowy, duży biust, duża pupa, koniecznie z owłosioną cipką (kolejny mój fetysz). Dysponuję lokalem w centrum Warszawy, zapewniam dyskrecję, higienę, miłą zabawę... Jeśli będzie nam dobrze, może to trwać wiele miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdfgsdhgergj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę znudzony... -
oczywiście mile widziani będą także obdarzeni sporym brzuszkiem wąsaci panowie po 50 roku życia, posiadający poloneza caro (to jeszcze jeden mój fetysz) i lubiący jeść czosnek. Warunek konieczny - bujne owłosienie na plecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę znudzony...
diable wcielony, czyżbyś się obawiał, że to twoja żona może się zgłosić??? :-) I nie używaj takich słów na moim topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę znudzony... -
nie muszę chyba nadmieniać, że ochoczo i z radością oraz błyskiem w oku biorę z pupy do ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę znudzony... -
rucham trolle w kakę, elfy wchodzą mi do wanny a krasnolud kazał szukać brązowego medalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę znudzony... -
A jak już żadna pani czy żaden pan nie będzie chciał mnie poznać, to zaprzyjaźnię się z drzewem. Dobrze by miało dziuplę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×