Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Satine_bielizna

Brafitting to jest to!

Polecane posty

Gość a w rzeszowie to gdzieeee
nietstey w Rzeszowie to chyba nie ma dalej nic?:( jedynie konrad w e-clerku co znalazłam obwód 65 ale wybór strasznie mały i ceny zbyt wygórowane. raz przymierzyłam tam jakiś biustopnosz i że nie było koloru czarnego to ten sam na allegro kupiłam w duużo niższej cenie łączie przesyłką niz tam na miejsu. nie dosc ze mały wybór, to ceny wygórowane:. a inne sklepy? gdzieee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w rzeszowie to gdzieeee
aha i wcale nie wszystkkie modelki mają dobrze dobrane( zawsze tez ze zdj zazdrosciłam, ale jak się wgłębiłam w odpowiednie diopieranie to czasem na pierwszy rzut oka widac na zdj ze źle dobrany mimo że dobrze wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiuStyl, Rzeszów
Od niedawna w Rzeszowie funkcjonuje sklep ze stanikami powyżej miseczki D oraz z obwodami od 60cm pod biustem. Adres to Grunwaldzka 42/3 (blisko PKS, między CH Ameryka a Europa). Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Do tej pory byłam zadowolona z zakupów w Donnie ( nawet mam kartę rabatową ) na pasażu w Tesco i Auchan, ale będąc w okolicach Grunwaldzkiej zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojeżusłodki
Nieszczęśliwa77, jak byłaś "zadowolona" z donny to do dobrego sklepu musisz iść koniecznie - u nich oferta i obsługa jest koszmarna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najważniejsza
zasada to przymierzać staniki. według elektronicznego przelicznika powinnam nisić rozmiar 65b/c a w rzeczywistości mam 65D !!! 65 B/c były mi zdecydowanie za małe a D leży idealnie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imak
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zajrzy, ale widziałam nowy sklep brafitterski w Galerii Rzeszów:) nazywa się Malou. Mają głównie Freyę i naprawdę fajnie doradzają. Kupiłam dwa staniki tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeszów to perfect bra
perfect bra w Milenium Hall ja tam kupuję ;) panache ok 100 a czasem taniej i inne np Ewa Michalak , obsługa całkiem spoko i dobre ceny polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztefannnnn
Babom to tylko cy.cki w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka na chomiki
Napiszcie gdzie sklepy z bardzo dobrymi cenami i miłą obsługą ?mi się jakoś 2 3 stówy nie usmiecha dawać za cycnik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kato
Są kursy z braffitingu zakończone certyfikatem, ale kto daje pozwolenie na wydawanie certyfikatów? Chodzi mi o to w jaki sposób można zostać trenerem braffitingu, kimś kto prowadzi takie szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kato
Jeżeli chodzi o salon Satine przy ulicy puławskiej w warszawie to gorąco polecam. Jest to sklep w którym byłam dopiero dwa razy, jednak na tym się raczej nie skończy. Mają bardzo ładną bieliznę oraz miłą i profesjonalną obsługę, a do tego bonusy w postaci rabatów czy np. darmowego badania USG piersi za zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaaaa
miałam spory problem z dopasowaniem odpowiedniej bielizny do mojego ciała, na szczęście trafiłam na sklep liparie.pl i pomogli mi tam z tym moim problemem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastacja222
Mi koleżanka poleciła sklep liparie.pl w Warszawie, bo powiedziała, że wydaje jej się, że noszę za małe staniki. Poszłam tam, panie mi super doradziły i wyszłam z pięknym stanikiem, o rozmiar większym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem po co przepłacać za stanik i dawać 100 zł lub i więcej jak w Cubusie są fajne staniki (to sieciówka) i w Esotiq. Mozna kupic już za 50-60 zł dobry stanik, ja jestem zadowolona. Esotiq to samo. Bardzo ładne i dobrze się trzymają, jeden mam juz ponad pół roku i wgl nie zniszczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrać odpowiedni biustonosz ? Jaki mam rozmiar ? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na stronie www.deniss.pl Zapraszam do działu aktualności, tam znajdziesz artykuł poświęcony tej tematyce, który pomoże Ci w doborze odpowiedniej bielizny. Nie musisz przepłacać i kupować drogich biustonoszy, zajrzyj na naszą stronkę deniss.pl a sama się przekonasz, że dobry biustonosz nie musi tyle kosztować. Oferujemy szeroki wybór biustonosz na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna bronska
Przy okazji zakupów w profesjonalnym sklepie zawsze profesjonalnie doradzą. Mi super doradzili w sklepie LiParie w Warszawie https://www.liparie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułka89
Bardzo fajną bieliznę mają w liparie.pl Muszę przyznać że jak nauczyłam się dobierać biustonosze to nie mam problemu z dobraniem rozmiaru. A liparie to świetna jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieliznę mają tak samo fajną, jak w co najmniej 10 innych sklepach w Warszawie (lista na Stanikowej Mapie). Tyle, że o 15-30 procent DROŻSZĄ niż w innych sklepach, no i jakość ich "brafittingu" jest słabiuteńka (mi proponowano zwężanie stanika, bo rozmiaru właściwego nie mieli na stanie! No litości! Przecież to jest cofnięcie się do epoki głębokiej komuny!!! ) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liszajssie :D Ceny mają 20-30% wyższe niż w innych sklepach w Warszawie, za dokładnie te same modele. Plus ich brafitting woła o pomstę do nieba, powiedzą byle co, byle tę drożyznę opchnąć (mi chcieli wcisnąć stanik w złym rozmiarze z opcją przeróbki, bo nie chciało im się prawidłowego rozmiaru zamówić! Skandal!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gorąco sklep Paryżanka w Rzeszowie~! profesjonalny brafiting dziewczyny ciągle się szkolą i znają na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sampo21
W Rzeszowie w Millenium Hall powstał nowy salon z markową bielizną Panache w tym tym biustonosze codzienne, stroje kąpielowe a także jedne z najlepszych i najwyżej ocenianych pod względem funkcjonalności staniki sportowe. Panache Sport. Panie mają możliwość z korzystania z bezpłatnej porady i cennych wskazówek z zakresu bra-fittingu u doświadczonych i wykwalifikowanych braffiterek zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brakusicielka
Serdecznie zapraszam do Salonu Brafittingu Kusicielka w Ząbkach na ul. Orla 8 lok 77. Mamy bardzo szeroką ofertę, a Panie obsługuje oczywiście profesjonalna brafitterka. http://brakusicielka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 13:36, Gość becik1987 napisał:

hej dziewczyny właśnie odkryłam że mamy sklep braffitingowy w Rzeszowie 🙂 Ul. Grunwaldza 42 gdzies obok kredyt banku 🙂 a ja osobiscie sie wybieram 🙂

Ja również chciałam polecić sklep, jest to "Paryżanka" przy rynku w Rzeszowie, dobry brafitting- tylko tam! 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×