Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teraz czas na mnie

szukam koloru i marki

Polecane posty

przez pare lat robilam rozjasniane pasemka.moj naturalny kolor to taki myszowaty ale nie bardzo ciemny.chce miec jakis nie bardzo ciemny blond ale taki zimny cos w desen mojego naturalnego...co kupilam jakas farbe to mialy poswiate rudego o zgrozo.byly to farby wellatonu np sredni blond czy migdalowy blon(choc ten juz mniejsza) czy znacie jakas firme ktora produkuje zimny blond nie wpadajacy w rudy albo jakis jasny braz??oczywiscie takie ktore mozna kupic w sklepach i prosze tylko nie pallete bo z tego co wiem jest to najbardziej niszczaca wlosy farba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertas
loreal casting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj napewno nie bedzie to 30 zl wiecej ja prosze o podanie wyprobowanych kolorkow zimnych odcieni blondu lub jasnego brazu wlasnie kupnych w sklepie farba w salonie fryzjerskim tez niszczy wlosy tez jest to chemia.moj naturalny to cos kolo popielatego blondu moze i czegos takiego szukam co nie zolknie z czasem i nie ma rudej poswiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poszukalam na necie kolorow z palety kolorow iiiii ma ktos doswiadczenie z np wella decore 8/2 platynowy jasny blond lub wellaton 6/73 mleczna czekolada???ladne sa?czy maja ruda poswiate albo zolkna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×