Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kakakakaka

Dziewczynki czy któraś z Was uzywała kremu ze śluzu ślimaka??

Polecane posty

Gość zolka91
Uzywam od niedawna, taki z Eveline. Na opakowaniu jest napisane, ze jest przeznaczony dla skory powyzej 40 roku zycia, ale ja mam 35 na karku i stwierdzilam, ze wole dzialac profilaktycznie. Sklad jest bardzo dobry, nie stac mnie na te 'oryginalne' azjatyckie kosmetyki, wiec fajnie, ze polski producent ma takie cacko w ofercie ;) dzialanie? Dla mnie bardzo ok. Czuć, ze skora jest nawilzona, taka nasycona tymi skladnikami, u mnie tez sie ladnie rozswietlila, co bylo mi baaardzo potrzebne (jesienią i zima mam problem z poszarzałą skorą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam. Byłam początkowo sceptyczna jak słyszałam o tym śluzie, ale aktualnie używam kremu od Bielendy KURACJA MŁODOŚCI nawilżający przeciwzmarszczkowy 40+ dzień/ noc. Świetny produkt w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno było mi się przekonać do kremu ze ślimaka ale po tym jak zobaczyłam efekty u koleżnki po stosowaniu to się zdecydowałam kupić krem z https://warsztatpiekna.com.pl/produkt/holika-holika-prime-youth-black-snail-repair-cream/ i nie żałuję. Może cena wysoko ale za to jakość pierwsza. raz na jakiś czas można sobie pozwolić na droższy kosmetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiachNiach89
Ja używam tego: https://wieczniemloda.com/produkt/krem-ze-sluzem-slimaka-sklep Jest lekki, fajny, dobrze się wchłania. Mam cerę skłonną do zapychania i caaaałą w bliznach po trądziku (takich ciemnych plamach, niestety skubię i wyciskam). Bardzo mi pomógł w gojeniu :)!! Dlatego serdecznie polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donimirka

Ceny zaleza od tego ile %sluzu ze slimaka jest w skladzie. Ja bym zaczela od czegos z nizszej polki cenowej, np. teraz Eveline ma w sprzedazy kilka takich kremikow. Ja akurat kupilam go z mysla o swoich zmarszczkach (bo i takie dzialanie ma sluz ze slimaka), ale na tradzik tez pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję z firmy bielenda professional i jestem mega zadowolona, już drugie opakowanie zamówiłam na stronie z kosmetykami profesjonalnymi hedoni.pl polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja aktualnie używam kremu ze śluzem ślimaka z eveline 🙂 zamówiłam go przez internet w rossmannie. I powiem szczerze, że wcześniej żaden krem nie dawał mi takiego nawilżenie i ujędrnienia. Jak stosuję go rano pod makijaż to cały dzień moja cera ma odpowiedni poziom nawilżenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze działają takie kosmetyki na opuchnięcia spowodowane głównie wysuszeniem e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Snail-slimak/158. U mnie cała rodzina sucha skóra, więc musieliśmy się nauczyć pielęgnacji, a akurat śluz ze ślimaka w kosmetykach w ogóle nie podrażnia. Duża ulga przy trądziku, jak nie bardzo możesz sięgnąć po kosmetyki, które nie zatykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×