Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalewajka

Dziewczyny, cieszycie się jeśli macie duże wargi sromowe?

Polecane posty

Gość zalewajka

Trochę zaczepny ten tytuł ale chodzi mi o to, że większość facetów woli duże i wystające wargi sromowe typu motylek niż małe typu bułeczka. I co wy na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam nie wiem
moje są O.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalewajka
No bo dziwi mnie ten topik o dużych wargach sromowych. Nie musicie się z tego cieszyć ale się chociaż nie martwcie, bo to mniej więcej tak jak by się facet martwił, że ma dużego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjj coś mi się zdaje...
zalewajka, że Ty leczysz swoje kompleksy... kto powiedział, że większość facetów lubi duże?? Tutaj może tak, ale tu są same zboki i niewyżyci erotomani... w normalnym świecie takie coś nie ma znaczenia chyba, że się trafi na fetyszystę konkretnego modelu cipki... najpierw się kocha, szanuje, poznaje, a cipę się ogląda na samym końcu chyba, że Ty jesteś z tych co najpierw pokazują cipsko... ale nie mam szacunku do takich kobiet... nie którzy lubią takie nie którzy takie, a dla innych nie ma to znaczenia.. duży fiut nie zawsze jest ok.. bo powoduje ból u normalnej kobiety chyba, że ty masz już wiadro pomiędzy nogami i Ciebie tylko takie interesują... brak mi słów na takich bezwartościowych ludzi jak Ty... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalewajka
--->ejjj coś mi się zdaje... Czemu ty mnie atakujesz? I wymyślasz coś nie znając mojego życia No dobrze, nie twierdzę, że wszyscy faceci takie lubią ale obie się zgadzamy, że też większości facetów to nie przeszkadza. Nadal jednak nie rozumiem po co dziewczyny się tym martwią????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś wyhamuj bo lecisz po
bandzie ;) Piszesz że laska ma wiadro, bo lubi duże kutasy. To jaką kobieta ma cipkę, to podobnie jak z męskim kutasem kwestia genów, i ciężko posiadaczce coś na to poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjj coś mi się zdaje...
nikogo nie atakuje.. stwierdzam fakty... jakbyś miała bułeczkę nie zakładałabyś takich topików ;) PS. Naprawdę jak facet ma dużego fiuta ciężko mu trafić na taką której mógłby wsadzić do samego końca bez bólu... czyli reasumując większość kobiet ma średniej wielkości pochwę :) A to, że baby tak się zamartwiają wyglądem swojej cipy... Tu zalewajka zgadzam się z Tobą, nie wiem po co, na co to wszystko... Prawdopodobnie przez te forum mają kompleksy, bo przecież tu głownie są takie historie niestworzone z kosmosu ;) dla mnie cipa to cipa nie ma znaczenia jaka. To jaka kobieta jest w łóżko, jakie ma przeżycia uwarunkowane jest tylko i wyłącznie przez ich psychikę. Im się będziecie bardziej zadręczały swoim ciałem, tym więcej ludzi przed wszystkim mężczyzn w łóżku będzie widziało wcześniej niezauważalne wasze kompleksy. Podstawa piękna uwierz w siebie. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgghgf
Wolę bułeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalewajka
--->hgghgf Serio?:) Czy tak się zgrywasz?:) No dobrze a czemu wolisz bułeczki?:) Uzasadnij:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Pataua
Większosć ma bułki czy wam sie to podoba czy nie. Leczcie sobie dalej swoje frędzlowate kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chopok
Moja laska jest tajemnicza - nawet kawałka cipki nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalewajka
--->Chopok A seks uprawialiście? Jeśli to nie żart to coś jest nie tak. Już nie mówię o tym, że seksu oralnego w takim razie też być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto powiedział że większość ma bułki? Bo to trochę tak jakby po 5 czy 10 kursach z wąsatymi taksówkarzami powiedzieć że wszyscy taksiarze są wąsaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Pataua
Nie wazne kto powiedzial wazne ze tak jest. Statystyki prowadze, pasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z iloma pannami spałeś - z 100, 1000, 10000? Lubię takie argumenty: "bo tak jest", "bo mój tata/dziadek/wujek tak powiedział", "bo na podwórku mówili" itd. itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalewajka
a Ty skąd wiesz, że większość facetów woli frędzle ? i co taka zdziwiona, że ktoś lubi bułeczki Ty mądralo uzasadni swoją wypowiedz no ? Czekamy wszyscy niecierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole macie z tym
jakis problem??? to jakby zastanawiac sie, czy ktos woli miec wlosy lonowe czarne czy rude...Wazne zeby w seksie sie dobrze bawic. Przeciez rozmiar warg pionowych nie wplywa na jakosc seksu... Co innego wielkosc penisa, za maly niedobrze a za duzy to juz calkiem niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmówce
właśnie ale ludzie są debilami, to chyba z nudów zajmujecie się tak błahymi sprawami szukacie skazy w czymś tak nieistotnym .... posprzątaj w domu, ugotuj obiad zrób kolacje, dogodź facetowi... w ogóle zrób jakiś dobry uczynek a nie siedzisz tu i pierdolisz takie bzdety potem się dziwić że młode kobiety maja problem ze sobą czytając takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda taka - jak właścicielka miła to i cipkę będzie miała fajną. Zołzy i pindy nawet najwspanialsza picz nie uratuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalewajka
--->do zalewajka Hehehe:) To, że większość facetów woli motylki to może trochę na wyrost. Wnioskuję stąd, że na topiku o dużych wargach sromowych tak pisali:) A to zdziwienie, że ktoś woli bułeczki to było takie trochę dla żartu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalewajka
ale oni tam tak piszą, żeby leczyć kobiety z kompleksów biedne się nabawiły nie wiem po co ... i teraz myślą że są gorsze a oni mówią, że są najlepsze ale to błąd bo są takie same jak inne i tak powinno być w naturze zawsze powinna panować harmonia a My wszyscy należymy właśnie do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalewajka
a i jeszcze jedno nie patrz na to, że coś tam przeczytałaś, że ktoś tam coś napisał... jest tyle zdań, tyle gustów, tyle opinii, ile jest ludzi na świecie to nie jest do ogarnięcia a statystyki nigdy nie oddają tego co jest na prawdę i wszystkim nigdy nie dogodzisz. Popatrzcie wciąż pokazują jakieś statystyki ale czy Wy bierzecie w nich udział ? Bo mnie o zdanie nikt nie pytał... wiec jak mam uważać to za wiarygodne? Dlatego dla mnie to pic na wodę fotomontaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze ale zgadzamy się, że kobiety się nie powinny przejmować a też zgadzamy się, że mężczyznom to nie przeszkadza. A kobiety boją się głównie, co sobie facet pomyśli jak zobaczy "takie obrzydliwie wielkie wargi" Cytuję z tamtego topiku.. Więc trzeba chyba uświadamiać, że nie ma się czym przejmować. I w sumie to forum w takim razie spełnia pozytywną rolę dla tych, które miały takie zmartwienia, tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Pataua
Z tą pozytywną rolą to tez nie do konca, bo tam to w ogóle wazeliniarstwo, jak sie taka naczyta że ma wspaniała cipe to pozniej moze sie zdziwic ze taka wspaniala nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalewajka
tak zgadzam się z Tobą w 100% ale istnieje jeszcze coś innego.. Kobieta czytając forum, że mając motylka jest naj sexy i w ogóle seks z nią to rozkosz... spotka faceta, zakochają się dojdzie do zbliżenia a tu zonk... okazuje się, że on nie lubi takich cipek bo nie potrafi ich zaakceptować i co teraz? Takie co są silne kopną go i nie przejmą się tym.. ale powiedzmy sobie, że gdyby były silne nie miałby by nigdy kompleksów przez wygląd swoich narządów rodnych. Zapewne będzie tak, że po takiej akcji z facetem ona wpadnie w jeszcze większy dół... w jeszcze większe kompleksy i będzie o wiele trudniej jej się z tym uporać. Tak jak już gdzieś pisałam, podstawa piękna to pewność siebie ale zbyt duża pewność siebie cechuje się pychą i egocentryzmem. Radzę do wszystkiego zachowywać swoisty dystans. Każdy lubi co innego, ale wygląd cipki to chyba najmniejszy detal jakim kobiety powinny się przejmować. Najpierw pozakrywajcie te boczki które się wylewają z pod spodni za małych o 2 rozmiary to może odpychać, ale bułeczka albo motylek wręcz przeciwnie każda cipka aby czysta i pachnąca jest piękna i zaprasza do wspólnych przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zespół Pataua
ubiegłeś mnie ;) ja tu się rozpisałam ale fajnie, że podobnie myślimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile znacie przypadków że facet rzucił dziewczynę z powodu jej cipki? Bo coś mi się wydaje że zaczynają się teoretycy wypowiadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie to istnieje spore grono facetów którzy chcieli by ją przelecieć. I w tym momencie nie żartuję. Sam byłem świadkiem jak na imprezie w klubie przy stoliku usiadły dwie laski o podobnych gabarytach. Okazało się że to dziewczyny bramkarzy :) A Ci kolesie mieli niezgorszą prezencję i podpite i napalone klubowiczki wokoło, a jednak wybrali te panny. I nie było widać żeby się wstydzili że maja takie słusznych gabarytów panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×