Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doprawdy

Co masz dzisiaj w swojej torebce?

Polecane posty

Temat zainspirowany moją własną, a więc: książka, kosmetyczka (nie wymieniam co w kosmetyczce bo to istny gabinet kosmetyczny), portfel, katalog, klucze, radio samochodowe, tabletki antykonc., rękawiczki, jeden kapeć dziecięcy (nie pytajcie), chusteczki, telefon mój, telefon zabawkowy, umowa- wszyscy się zastanawiają ile dźwiga dziecko idące do szkoły- nikt- ile kobieta idąca do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burdel istny.. kosmetyczka, ibuprom, tabletki antykonc, chusteczki, woda niegazowana, kalendarz, długopis, portfel , gumka do ścierania, kluczyki, książki razy 2 , ładowarka i telefon komórkowy, klucze od pracy i od motoru, pieczątka. uff :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrrrrrrrrrrrrrrrrr
a co cie to obchodzi, szpiegu ja mam zawsze syf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portfel dokumenty, coca ciole, spinacze, widelec,dwa telefony i dwie nie pasujace do nich ładowarki, audiobooka, mase paierków, chusteczki i kilka tamponów. gumy mientowe, tic taki, szalik i rękawiczki mojej najmłodszej pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
1. portfel 2. klucze 3. papierosy i ogien 4. telefon tyle......chyba ze ide do pracy to wiecej.....ale juz dawno nie pracowalam wiec tylko tyle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×