Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na na na na

dziecko ma 2,5 roku i od tygodnia nie chce spać....???co robić?

Polecane posty

Gość na na na na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na na
moje 2,5 letnie dziecko zawsze spokojnie samo zasypiało a od tygodnia jest tragedia nie chce spać, płacze i nie ma mowy o położeniu spać....czy ktoś tak miał....co robić....przeczekać, nie kłaść .......czekać aż padnie samo o północy albo nad ranem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatrzylatka333
a spi w dzien? moje dziecko od czasu jak poszło do przedszkola przestało spać w dzien a dodatkowo zmniejszył o około godzine nocne spanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na na
wcześniej spało a teraz nie chce ani w dzien ani wieczorem, w końcu zasypia zmordowane od płaczu....:( nie chodzi o to że nie jest śpiące tylko po prostu nie chce się położyć nie chce usnąc bo potem już śpi ale jak trzeba się położyć to dostaje szału:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może czegoś się boi? Za ciemno w pokoju, jakiś straszny fragment filmu, może ogólnie za dużo TV więc nawet nie jesteście w stanie skontrolować co ogląda? może głupia zabawa w straszenie? Co prawda nie miałam aż takiego problemu, ale moja córeczka jakiś czas temu zaczęła płakać po położeniu do łóżka i nie chciała mi powiedzieć o co chodzi (była nauczona zasypiać sama). Zostawiłam zapaloną lampkę , zasnęła przytulona do mnie (na szczęście ma już duże łóżeczko i si zmieściłam :) ) i było ok. Uspokoiła się i po tygodniu zasypia już tak jak dawniej. Potem okazało się, że przestraszyła ją bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxdcfvbn
O rany. Nie wiem co to może być. Mój syn jak miał 2,5 roku to przestał drzemac w ciągu dnia. Za to wieczorem zasypiał ok. 19:30 i spał do 7 rano. Z takim problemem jak u Twojego dziecka nie spotkałam się jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pediatra doradza
zmniejsz mu dawkę amfetaminy i nie podawaj wieczorem, lepiej jak wciągnie rano to do wieczora go puści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na na
co do bajek to ogląda tylko i wyłącznie dobranockę także to nie z nadmiaru tv.Ale do tej pory zasypiał bez lampki po ciemnku więc może powinnam mu zostawiać zapaloną lampkę, kłaśc go i wychodzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×