Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nik81

co to znaczy??

Polecane posty

Gość nik81

Piszę bo już sama nie wiem co się dzieje , chociaż nie martwi mnie to zbytnio. Miesiączkę miałam 18 października (niedziela), tym razem cykl trwał 25 dni. Moje cykle są regularne. Kiedyś robiłam testy owulacyjne i przy 28 dniowym cyklu owulację miałam 12 dnia cyklu, (czyli nie tak książkowo). Prawdopodobnie z powodu przeziębienia, które zamieniło się w zapalenie oskrzeli, ten był krótszy. Od 19 października przyjmowałam antybiotyki oraz tabletki osłonowe. Fakt nie miałam apetytu przez prawie tydzień (schudłam 5 kg). Kochałam się z partnerem 9 dnia cyklu, od jakiś 2 tyg rano mdli mnie jak wstaje, i tak mam przez cały dzień, szczególnie jak coś jem. Wieczorami czasami mam zgagę. Miesiączki mam dostać w następnym tyg więc jak na razie to bardzo nie panikuję . Na dodatek bolą mnie piersi, co w moim przypadku rzadko się zdarza przed miesiączką ale zdarza się. Co do zapachów hmmm, zawsze byłam wyczulona więc nie zwracam na to zbytnio uwagi. Nie wiem czy te dziwne objawy to ciąża czy też przez antybiotyki, które mogły naruszyć florę bakteryjną żołądka. Test zamierzam zrobić w przyszłym tyg jeśli nie dostane miesiączki. Może któraś miała podobne objawy. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×