Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomarańczowa aż do bólu

żegnaj kafeterio

Polecane posty

miałam ABP ale ostatnio zaczął mi całe portale blokować, musiałam go przygasić i nie widzę kafeterii tylko jakieś gówna. A na N-K wcale mimo to nie mogę wejść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żartowałem. Nie świruj. Spokojnie można olać to forum i zająć się własnymi sprawami. :) Co nie znaczy, że nie raduje się moje serce jak zobaczę zalogowaną łosicę, lub łosia z czasów, kiedy pluto sobie prosto w twarz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
nowy słyszałem od dekusi i pomarańczowego że się na tranzystora połasiłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy złapałeś się jak młody wróbel na końskie łajno;) A swoją drogą dobry transik nie jest zły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...up...
Proszę Cię *Sirocco, zetrzyj ten smutek z buzi :) Nie do twarzy Ci z nim ;) Zresztą to ja tu dziś za smutasa robię 😭 dlatego jestem wyjątkowo w orendż :( Smutno mi i płakać mi się chce 😭 😭 😭 Co dalej? Życie... lecz raczej na stałe się nie zamierzam żegnać, gdyż nigdy nie mów nigdy, ponieważ nigdy nie wiesz, co może się zdarzyć, kiedyś tam... i jeszcze nie dziś ani jutro, ale wkrótce już tu nie zawitam, na pewno nie w okresie wiosenno-letnim. Choć ten portal przyniósł najwięcej rozczarowań, ale przecież, jak wiemy, te biorą się z naiwności, w zasadzie... :O hmm... jakoś nie mogę się na kaffe odnaleźć, chociaż lubię bardzo większość użytkowników kafeterii :P Zakładam, że nikt mnie nie rozpozna. No, przynajmniej mam taką skromną nadzieję :P Bawcie się dobrze, lub jak umiecie, póki Was Admin nie zbanuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...up...
zakładanie żenujących, głupich, dennych, prowokujących etc. topików :O oraz podłość ludzi, która nie zna granic. Abstrah*jąc co tam Fubu u Ciebie? Byłeś już w tej Tajlandii na dziffkach? :P Pozdrawiam, miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirocco ma taką minę
bo ktos mu w tyłek nakopał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...up...
i kwiatków 🌼 nasadził? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...up...
a chociaż Proxy, :) Duch odwzajemnia Twą miłość? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×