Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annemarie24

Fisher Price pozytywka akwarium

Polecane posty

warto czy nie warto? a może jaka pozytywkę warto, nie chodzi mi o karuzele bo miałam z reinforest ale nie usypiała mi dziecka tylko wręcz przeciwnie zachęcała do zabawy, myślę teraz o takim akwarium do powieszenia lub czymś z projektorem żeby wyciszyć dziecko które nie za dobrze znosi własne łózko a ma 6 miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chico lulaby
tam można nagrać głos mamy np śpiewającej kołysankę, ma projektor i jakieś kołysanki, dżwięki natury. Fajna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do 6 miesieczniaka sie nada?bo mam bliznieta jeden bez problemu akceptuje lozko i wiec ze sluzy do odpoczynku i spania, drugi jestz charakterkiem i nie znosi lozka, ryk z kazdym polozeniem, i niech mi ktos tu przypadkiem nie pisze ze nie nauczylam go samego zasypiac bo probowalam ale konczylo ise takim placzem ze myslalam ze dostaje padaczki, nie nosze nie kolysze go on po prostu jakby nieznosil spac, nawet u mnie nie lubi lezec w lozku wszystko tylko nie spac, ostatnio zrobilam mu takie akwarium na scianie rybki itd wiec patrzy chwile ale pozniej gdy sie pokapuje ze pora spac to wrzeszczy az zasnie, przez to robi sie nerwowy wiec chce mu jakos pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×