Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domcia22

gdzie w warszawie kupujecie posciel?

Polecane posty

Gość domcia22

ludzie, gdzie wy kupujecie np. dobre lnine przescieradla????jak z zawczasow.. kolejny raz trafiam na jakies badziewie w supermrkecie.. jakies cienkie i przezroczyste.. kiedys babcia dala nam w prezencie takie pasiaste lniane przescieradla... sluza do tej pory, ale nieco zszarzale.. chce takie same.. na bazarku nie widzialam.. No i zeby nie takie kosmiczne drogie((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
jeżeli nie możesz niczego znaleźć w tradycyjnych sklepach, to może poszukaj czegoś w internetowych? wybór jest o wiele większy, także może akurat znajdziesz taką pościel, która będzie Ci bardziej odpowiadać, jeżeli chodzi o dobrej jakości pościel, to wiem, że na http://www.gianniferrara.pl/ taką znajdziesz, kupowałam tam pościel satynową i jest rewelacyjna, jakościowo beż zarzutu i do tego bardzo ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panic ma rację - jeżeli nie możesz niczego znaleźć w normalnym sklepie, czy na bazarze, to może warto poszukać w sieci. Przejrzyj katalog na multizakupy.pl Wiem, że mają w ofercie spory wybór pościeli. Osobiście jestem zadowolona z ich usług - rzeczy w przystępnych cenach, a co najważniejsze towar dociera na czas i nie jest uszkodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta marketowa pościel jest faktycznie strasznie niskiej jakości. Jak szukasz czegoś lepszej jakości weź sobie zobacz na kamai.pl mają bardzo duży wybór pościeli dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasz tradycyjnego sklepu
od zawsze jest on na Marszałkowskiej tuż przy trasie łazienkowskiej, naprzeciw kina Luna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukasz tradycyjnego sklepu
o matko, po co wyciągać temat z 2009 roku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×