Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Do mam dzieci od 2 do 5 lat

Polecane posty

Powiedzcie mi w jaki sposób kładziecie dzieci spać? Czy siedzą sobie dotąd dopóki nie są zmęczone i same chcą iść spać? Czy też jest jakaś określona godzina na spanie? Czy dziecko stawia na swoim i idzie spać, o której mu się podoba? A jeśli nie chce iść spać to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rentris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffgfggfgfgf
Wypierdalaj na macierzyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAMPARI34
ja kładę po 20.00 choćby w dzień spał do 17.00 musi się nauczyć że chcemy mieć czas dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie córki 4 i 6 lat.Nigdy nie pilnmowalam żeby codziły spać o stałych porach i to był mój błąd.Mam koleżankę która m dzieci 6 i 2 lata i są o 8 w łósku a nawet młodszy po 7.A moje dziewczyny jak dadzą radę.Teraz trochę lepiej bo chodza do przedszkola i rano o 7 pobudka to o 21 staram się zeby zasnęły.Najorsze jest to że program na którym ogladają bajki jest do 21 a wcześniej był do 20.Po bajkach kąpanie ,ksążeczka i spać.A twoje o ktorej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rentris
witam,najlepiej jak dzieci mja stala godzine na zasypianie ,najlepiej 7-8 wieczorem (po bajce :o) )i jesli nie chca sie polozyc to trzeba sprawic by to przed spanie bylo czyms specialnym,ja np ostatnio kupilam diaskop iwyswietlamy sobie zawsze bajke przed snem,ale to moze byc zwykla ksiazeczka czy 10 min sam na sam tylko z mamą...ja spiewalam synkowi kolysanki i sobie zasypial(albo udawał bo mial dosyc mojego śpiewania :o) ) Synek ma 4 latka ,teraz mowi mi dobranoc mamo i kolo 8mej smacznie spi.Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×