Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skarbek2803

Perfumy Oriflame

Polecane posty

Poszukuję osób, które są pozytywnie nastawione na swobodną współpracę z jedną z najbardziej prestiżowych firm kosmetycznych na świecie. Jeśli jesteś... - otwarty - przyjazny - komunikatywny- kreatywny oraz jeżeli chciałabyś/chciałbyś -w łatwy i przyjemny sposób zarobić pieniądze, poznać nowych znajomych , brać udział w szkoleniach kosmetycznych i nie tylko -mieć kontakt z ludźmi - zapraszam. Każdy z nas ma grono znajomych , którym może polecić kosmetyki lub tez kupować dla siebie...........znacznie taniej. Zapraszam do współpracy z ORIFLAME Razem z innymi stwórz sieć konsultantek i ciesz się swoim sukcesem. Zapraszam na moją stronę internetową www.my.oriflame.pl/1141810 GG 5187882;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumowana woda toaletowa Grace Arystokratyczny czar, wdzięk i powab. Urocza kompozycja rozpoczyna się uwodzicielskimi nutami drogocennych przypraw. W jej sercu rozkwitają indyjskie jaśminy, aksamitne fiołki i różowe goździki. Olejek wetiwerowy i drewno kaszmirowe stanowią luksusową ramę tego prestiżowego, kunsztownego zapachu. 50 ml co o niej myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumowa_maniaczka
Przyjemna, ładna, niczym nie wyróżniająca się kompozycja zapachowa. Może się podobać, jednak to nie moja bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego, że gustuję w nieco odmiennych zapachach, np. Obsession CK, Youth Dew, Słonik Kenzo itp ;) z Oriflame bardzo lubiłam wodę Indulgence, niestety została wycofana :( tak samo After Hours - wycofana zanim zdążyłam ja zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko teraz Wejście do Oriflame za 1zł w katalogu 16 . Dla nowych konsultantów Program Witamy : w I etapie rabat- 40zł w II etapie - 50zł w III etapie rabat –kuferek kosmetyczny J I do tego Jeżeli wpiszesz się do mnie dostaniesz kosmetyk gratis :))) O szczegóły proszę pytać GG 5187882; asia892@poczta.onet.pl; lub też możesz dzwonić pod nr 724-932-241 Zapraszam na moją stronę internetową www.my.oriflame.pl/1141810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do świata Oriflame! Zostań konsultantką już dziś i zbierz nagrody: 40zł+50zł+super kuferek! moje gg 2653390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×