Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toooldornot

Za stara na hostessę?

Polecane posty

Gość toooldornot

Mam 25 lat. Od dłuższego czasu szukam pracy, ale bezskutecznie. Ostatnio widzę dużo ofert pracy na promocjach w marketach, ja jeszcze studiuję, więc łapałabym się na te ogłoszenia, tylko zastanawiam się, czy to nie obciach w tym wieku stać na promocjach...? Zawsze wydawało mi się, że to fajna praca dla młodych dziewczyn, które dorabiają sobie do studiów, bo można to pogodzić z zajęciami, ale w pewnym wieku należałoby mieć już coś bardziej...no, po prostu bardziej. Napiszcie proszę Wasz punkt widzenia, bo potrzebuję przytomnej opinii osób postronnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kasy czemu nie
wiadomo ze to nie jest praca twoich ambicji ale dorobic sobie dorobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooldornot
Zapewne jakieś jogurciki albo inne jakieś pasty rybne, standardowo, jak to w hipermarketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svsfavfsvsfvsfvsfvfv
zależy tez czy wyglądasz na starą czy młodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem stary ale jary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooldornot
Nie wyglądam na swój wiek, wyglądam na młodszą. A czy są tu dziewczyny, które pracują jako hostessy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie, nie za stara. tymbardziej, jesli mowisz ze wygladasz mlodziej. zaden obciach, zadna praca nie hanbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
moim zdaniem żadna uczciwa praca nie hańbi, więc czemu nie miałabyś spróbować jako hostessa. zwłaszcza, że potrzebujesz kasy, a to nie jest najgorzej płatne zajęcie (oczywiście zależy co promujesz). bierz tą ofertę dopóki możesz, bo jak skończysz studia i/lub 26 lat, to nie będzia tak łatwo na taką pracę się załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooldornot
Dzięki wszystkim za krzepiące opinie. :) Wysłałam zgłoszenie, teraz ciekawe, czy mnie przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh ja mam juz
4-letnie doswiadczenie jako hostessa i jak wysylam to nie odpowiadaja. Kryzys chyba i chetnych mnostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×