Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kazurkazur

Chcę się wyżalić

Polecane posty

Witam jestem facetem i mam 20 lat,od urodzienia mam trochę krzywe nogi,jestem wcześniakiem,mam kręglaka szyi,od 2 lat problemy z tarczya i nadnerczami,nigdy nie miałem dziewczyny,w mojej dalekiej rodzinie jest przypadek raka mozgu,rodzie mi mowia ciekawe co bys zrobil jak bys tak mial.kolega mi powiedzial ze jestem poczciwy.czy jest ktos bardziej zjebany na swiecie chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutwa z ciemnego boru
marudzisz, każdy jest na swój sposób zjebany. a ja mam spieprzony charakter, tak, że aż się sama siebie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się użalać. chociaż może użalanie to złe słowo. Nie ma co przesadzać. Uwierz mi, że na pewno nie jesteś największym pechowcem na świecie. Na pewno znajdziesz dziewczynę, która będzie chciała z Tobą być, a choroby wszelkie można leczyć. A co do tego raka, to rodzice trochę przegięli, bez przesady z takimi tekstami, niech się zastanowią co oni by zrobili, gdyby mieli. A krzywe nogi, no błagam nie przesadzaj ;p Na prawdę niewiele jest facetów, którzy mają proste nogi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutwa z ciemnego boru
no to fakt wielu facetów ma krzywe golenie. ale takie kaczuchy, jeszcze chuderlawe są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iedwdjcsndcjk
to chyba prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×