Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annemarie24

JAK ZATRZYMAC MEZA KTORY CHCE ODEJSC?

Polecane posty

pRZYJACIOLKI MAZ SIE ZAKOCHAL W MALOLACIE "" LETNIE I CHCE ZOSTAWIC ZONE I " MALYCH DZIEIC W OBCYM KRAJU; ONA JEST ZALAMANA ; TA JEGO LAFIRYNDA NALEZY DO PANIENEK KTORE SYPIAJA Z WSZYSTKIMI I WCALE NIE CHCE Z NIM BYC; ON MYSLI ZE TAK I JUZ WYNAJOL MIESZKANIE OD GRUDNIA DLA NICH; TERAZ PO MALU SIE KAPUJE ZE Z TA LASKA NIC NIE BEDZIE ALE DECYZJI NIE ZMIENIL WYPROWADZIC SIE CHCE; PRZYJACIOLKA MOWI ZE ZROB WSZYSTKO ZEBY ZOSTAL NAWET SIE UPOKORZY I RADZI SIE MNIE CO MA ZROBIC? MYSLISCIE ZE MOZE COS ZROBIC JESZCZE? JAKAS METAMORFOZA CZY COKOLWIEK?NIE WIEM DORADZCIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiamania
Facet chyba juz postanowił,ja chyba na jej miejscu nie walczyłabym,niech zadba o siebie i czeka,nikogo nikt nie zmusi do uczuć,on musi sam zdecydować.Proszenie ,upokarzanie się,to najgorsza droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeggi
nie wiem co ci poradzić. ja bym radziła poczekać, może zrozumie i wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsc

błagaj na kolanach by został 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka

Weź olej go , kobieto niej honor , teraz Ci się wydaje ze świat na głowę się wali a za jakiś czas jeszcze będziesz się cieszyła ze odszedł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zależy

Wszystko zależy od powodu chęci odejścia. To, że piszesz w Ero, chyba coś znaczy? Pójdę tym tropem.

Nie będę się wymądrzał. Powiem tylko to, czego sam doświadczyłem. Po kilku latach małżeństwa żona bardzo ograniczyła seks. Ale ja nie ograniczyłem. Tyle że już nie z tą, która przestała chcieć. Kto winien, kto pierwszy zaczął dezorganizować małżeństwo?

Żona mnie nie nakryła, choć ja nie bardzo się kryłem widząc rozwód na horyzoncie.

Jednakcoś wyczuła. Seks wrócił do normy, małżeństwo też.

Możesz wyciągać wnioski jakie chcesz.

Jedno jest pewne. Przeciętny facet seksu potrzebuje, choćby jego kobieta już nie potrzebowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vena

Niech idzie, jeśli coś nie jest twoje i tak tego nie zatrzymasz. Jeśli ma być zostanie. A upokarzać się i prosić bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrr

temat z 2009 a takie ma dzisiaj wzięcie

pewnie już dawno temat zaorany został między tą dwójką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiesz
1 godzinę temu, Gość rrrr napisał:

temat z 2009 a takie ma dzisiaj wzięcie

pewnie już dawno temat zaorany został między tą dwójką

Komentarz do wpisu choćby sprzed 20 łat nie odnosi się do konkretnych jego bohaterów, a do sytuacji. A sytuacje ciągłe są aktualne, ciągle u kolejnych ludzi powtarzają się i powtarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×