Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość holiu

kasjer w leroy merlin jaka stawka????????????

Polecane posty

Gość holiu

czy ktoś się orientuje jaka jest stawka dla kasjera w sklepie takim jak leroy merlin. Zastanawiam się czy taka sama jak w marketach typu tesco, biedronka itp. ??????? ile można meisiecznei wyciganc planuje zaniesc swoje CV do leroy merlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do holiu
Zależy ile przyznają Ci etatu, nie dają całego, najwięcej nowym to 7/8 tak było w LM w którym pracowałem. Stawki kasjerów około 1100-1200 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilou
dzieki :) a co to 7/8, pierwszy raz sie z tymm spotykam ?... i powiedz prosze czy sa ta stawki ogolnokrajowe czy w zaleznosci od miasta inne - chodzi mi o prace w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd. do hilu
Sądzę, że powinny być wyższe w Warszawie, podałem stawki na Kraków, nie pracowałem na kasach ale z tego co ludzie mówili nowo zatrudnianie. A wymiary takie , by nie dać całego etatu, niższe składki itp. Warunki z tego co mówiły osoby pracujące na kasach dobre, jak nie zrobisz manka chyba do 30 zł to jeszcze premia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raggapanna
w warszawie stawka ok 1400 brutto na początek... ja polecam pracę na dziale, w stolicy to ok 2000zl brutto, nie musisz mieć żadnego doświadczenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superte
w temacie na tym forum gowork.pl/opinie_czytaj,10266 pisali podobnie o nadgodzinach, trochę strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×