Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga1333

Tamagotchi plus color

Polecane posty

Gość Aga1333

Witam! Mam na imię Aga, mam 11 lat. Moim wielkim marzeniem jest posiadanie tamagotchi, ale jest ono dostępne tylko w Japonii. Można je zamówić na ebay, ale ja nie wiem jak to zrobić. Czy ktoś z Państwa mógłby mi pomóc? Proszę! Mam pieniążki od Dziadzia (200zł). Nie mogę jeść, spać, ciągle myślę o tej zabawce. Czy ktoś z Państwa czasami dokonuje zakupów na ebay? Czy moglibyście Państwo przy okazji zamówić dla mnie tamagotchi? Proszę uprzejmie! Podaję swój adres e mail- Inezka@inMail.pl. Odezwijcie się do mnie, drodzy Państwo! Proszę! Pozdrawiam serdecznie! Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
u mnie w miescie mozna to kupic za 60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1333
Ale mnie chodzi o taką nową wersję- plus color:) Bardzo chciałabym ją mieć. Nie jestem rozpuszczonym bachorem, zbierałam na nią pieniążki bardzo długo. Nie moge mieć żywego stworzonka, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
To może poproś kogoś o pomoc w zamówieniu starszego z rodziny,np jakiegoś kuzyna,ciocię,A tak w ogóle sądząc po tym co piszesz i jak piszesz widać że jesteś bardzo mądrą i miłą dziewczynką.Buziaczki dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osia8
Droga Agieszko! Też mam 11 lat i ten sam problem... Mama mówi, że poradze sobie z zamówieniem TMGC+C, ale ja nigdy nie zamawiałam niczego z ebay.pl. Oczywiście umiem nacisnąć ,,KUP TERAZ" ale co potem? Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich, jeśli bylibyście tak mili i powiedzieli mi i Agnieszce jak dokonać zakupu na ebay.pl to byłabym Wam wdzięczna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamacolorova
Czesc kochana! ja wiem co czujesz bo tak milam przez rok nuie spalam i wog\ole. ja mam szczescie bo je jutro dostan eczekalam n anie od zamowiniea 12 dni. zrobilam to tak: wpisalam ebay.pl i tam napislama: tamagotchi plus color by\lo i bardzo duzo ale wiesz co>? czasmi s\a takie dni z eich nie ma na ebau ale potem znowu sa jezeli chces zis ewiecej dowiedzice o tamgaitchi + color czyli tngc+c zparszam n amoje forum: www.tama-color-plus.iq24.pl moj login to Tamacolrova :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×