Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zygrfryd ade lewe

praca w PUP tylko po znajomosci

Polecane posty

Gość 123456789....
wiem ze po stazu maja mnie na 7 miesiacy zatrudnic i jest to pewne. wiec moze bede miala dzieki temu wieksze szanse zeby zalapac sie na najszybszy termin :) poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak...pracuje w PUP
123456789... zycze aby ci sie udalo. i wiesz,ze staz moze u jenego pracodawcy trwac do roku czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789....
no wiem wiem. ale mnie to obojetne co mi zaproponuja po pol roku. moze byc nastepny staz, byleby mnie tylko zatrudnili na wiecej niz 6 miesiacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak...pracuje w PUP
to nie firma ci bedzie proponowac, zalezy jaka umowe podpisza firma z PUP. :) ale beadzmy dobrej mysli. u mnie firmy malo kiedy chca dawac na takie dlugie okresy,zwykle do 3 miesiecy daja zatrudnienie. trzeba skladac podanie przed koncem o przedluzenie stazu. ale ja oczywisci ci zycze umowy o prace. pozniej to lepiej znalesc inna prace. jak jakies chocby male dosw. sie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789....
wszystko zalezy ode mnie. jak sie sprawdze na tym stanowisku to beda o mnie walczyc i zaproponuja normalna prace :) obym sie tylko sprawdzila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak...pracuje w PUP
duzo zalezy od ciebie ale nie wszystko. pamietaj ze nadorliwosc, gorsza od faszyzmu. zalezy na jakich ludzi trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO powiem tak...pracuje w PUP
jesli uwazasz ze ta praca jest okkropna bo bezrobotni wredni i dyrekcja i wogole mnostwo donosicieli to po co tam siedzisz, czy amsz srednei wyksztalcenei? Trzeba sie cenic ja w takiej pracy bym nie wytrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paanna migotka
ja tez sie dziwie co ludzi ciagnei do takiej pracy, zarobki nedzne bo wiem , akurat mialam przyjemnosc tam pracowac i ta atmosfera, cos strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak...pracuje w PUP
a wiesz mam wyzsze i mam podyplomowe siedze, bo nie znalazlam innej. a szukam..chodze na rozmowy. jestem z malego miasta, pracuje tu gdzie praca jest ale nie zamierzam w niej tkwic do emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i dobrze
ja kiedys w starostwie pracowalam to samo bagno nie mam zdrowia do takiej pracy reka reke myje i naprawde poziom dyyrekcji pozostawia wiele do zyczenia a paniusie ze srednim ktore nei rozumieja znaczenai slow ktore uzywaja to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani z up
do powiem tak...pracuje w PUP pani elizo a pani to pracuje przypadkiem nie dzieki swojej tesciowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylleeela
a to wy sie znacie? Ja jednak mysle ze po znajomosci tu sie tyko prace dostaje, nawet jesli nei tos ie takich sob dyrekcja pozbedzie, osoby przebojowe nei maja sznas, to praca dla polmozgow , ktore wykonuja swoje , ale was zal naprawde bo gdyby pensja byla dobra to ok ale nei taka nedza, zenada jak dla mnei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do pani z UP
rozczaruje cie ale nie jestem twoja znajoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" bezrobotni to taka szczegolna forma osob nastawiona na roszczenia w stos do urzednika " tylko bez takich uogólnień , bo ja zaraz powiem: urzednicy w PUP są bezużyteczni :-O i co wtedy spodoba ci sie taka opinia? byłaś kiuedyś w PUP jako petent? Bo tenże urzędnik od tego jest aby pomagał bezrobotnemu :-O więc idąc tam mam pewne pczekiwania - to jest normalne. Poza tym jest wielu obiboków którzy nie chcą pracowac ale jest tez sporo ludzi którzy robią co mogą a pracy nie dostają . Mi nigdy PUP nie pomógł , jedyne co dla mnie kiedyś zrobił to wywalił mnie i pozbawił ubezpieczenia ( dlatego że zachowałem się uczciwie - nie bede tutaj opisywał szczegółow ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rewq
a co takiego zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeeeddd
J a sie zgadzam sama pracowalam w pUP , prace dostalam po znajomosci, sasiadka mnei wkrecial, jednak szybko sie przekonalam ze placa grosze i wykorzystuja , sama sie zwolnilam, teraz zarabiam wiecej i nikt mnie nie poniza,juz nie wspomne ze kupa kasy jest tracona na szkolenia dla pracownikow, to jest dopiero wywalanie kasy w bloto , panstwowej zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO powiem tak...pracuje w PUP
mam pytanei, jesli jestem zarejestrowana a chce zrobic prawo jazdy , ale pracodawcy nie mam ktory by mnie zatrudnil to moge indywidualnjei sie szkolic ? Zalezy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny obywatel
PUP powinno sie zlikwidowac, ta instytucja do niczego nie jest potrzebna, nie slyszalem zeby ktos znalazl tam prace, a jak widze te panienki plotkujace przy biurkach to mam ochote im nabluzgac, co juz sie zdarzalo kilka razy. Marnowanie panstwowych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiiiinnia
dokladnei ja pracowalam w PUP 3 lata dluzej jzu nei dalam rady, dyrekcja zazwyczaj uwaza ze to ejj firma i sie zarogesi, pracownikow traktuja jak zlo konieczne czyli zera, najlepiej sie podlizywac, jednak za te grosze to ja dziekuej faktem jest ze te urzedy to wywalanie i to duze panstwowych pieniedzy, poniewaz, zobaczcie jest ich 493, aktualnei wszystkie urzedy dostaly kase na stworzenei Centrow aktywiazaji Zawodowej , czyli to sa dziesiatki tysiecy na to by mozna przerobic urzedy,a i tka sie neic nei zmieni, bo oferty jakie sa kazdy widzi, nei wspomne o wczasach pod grusza, 13 stkach, nagrodach, wiec nie dziwmy sie ze panstwo nasze zle stoi ta kasa moglaby byc przekazana chopcby an spzpitale czy emerytura, zreszta pracownicy Zus tez maja takei przywileje jak inni urzednicy a zasilki sa marne, 500 zl sredno, zapiepszac gdzies na etat i ajk zwolnai ciebie i meza to nei amsz za co zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDZZZ
WLASNIE ROZPIERDALANIE PANSTWOWYCH PIENIEDZY A W KRAJU BIEDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest? starać się o pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×