Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawy1980

znajdowanie uzywanych damskich butow

Polecane posty

Gość ciekawy1980

Witam, jestem tutaj juz bardzo dlugo jednakze nie lubie pisac postow czesciej czytam, ciekaw jestem jak sie na taka rzecz zapatrujecie. Jak by to powiedziec jakos laski w zyciu na mnie nie leca, jednakze jak juz jakas poznam takowa dziewczyna nie przywiazuje zadnej uwagi do butow, w zwiazku z tym ze bardzo mi sie podobaja buty kobiece kozaczkiw szpic na szpilce czolenka w szpic na szpilce, i tak dalej, postanowilem za namowa kolegi poszukac w smieciach, znaczy wiecie co dziewczyny przy zmianie pogody czesto wyrzucaja to w czym juz nie chodza, mianowicie najczesciej wystawiaja w reklamowce,mieszkam w wawie w okolicach saskiej kepy, i duza czesc osiedla wiezcorami w soboty niedziele czwartki lub srody obchodze, i ostatnio zawsze sie cos znajduje , przypuszczam ze pewne osoby z foryum mnie zjada ze jestem chory i tak dalej, ale z mojego doswiadczenie mozna stwierdzic co po kim moze byc, ostatnio znalazlem kozaczki widac ze po lasce obcisle w szpic na szpilce bardzo mocno zchodzone w srodku nawet byly slady stop odgniecione na wkladkach, na dodatek z tychg butow bylo czoc bardzo ladnymi perfumami, raz znalazlem kalierowane kozaki i zamszowe w szpic, domyslac sie moge ze nie nosily tego pasztety bo pasztety nie chodza w takich butach, jednakze jestem ciekaw czy ktos z czytelnikow forum tez tak robi wewntualnie prosze o kontakt to sie podzielimy doswiadczeniami i zpostrzerzeniami, w zalaczniku sprubuje wyslac kilka fotek takich butow o ktorych pisalem na samym poczatku tych co pachnialy perfimami:) to jes tpodobno link do galerii http://img90.imageshack.us/gal.php?g=dsc03305u.jpg Mam nadzieje ze panie sie nie wystraszyly tego tematu ciekaw jestem jak sie ludzie zapatruja na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×