Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaNiania

Jestem mama 10 msc dziecka czy moge byc niania innego??

Polecane posty

Gość MamaNiania

tzn czy sa matki które by przyprowadzały mi swoje dziecko i bym sie nim zajmowała ale w swoim domu i ze swoim dzieckiem ..czy ktos zna taki przypadek czy jest takie cos mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy ma jak ma
ja jestem na NIE. Wiadomo,że jak 2 dzieci będzie miało pieluchę do zmiany to najpierw zmieni swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie szukałam takiej Niani i znalazłam. Z kilku różnych względów :) Coraz więcej mam szuka tzw. domowych żłobkw, bo:- znacznie taniej niż Niania dla jednego dziecka- mama dziecka w podobnym wieku zna potrzeby Jej dziecka inie ma sytuacji, kiedy "z czasem sie zapomina"- dziecko ma kumpla / kumpelę do zabawyJa jestem bardzo zadowolona. I nie ma co odgórnie zakłada, że niania faworyzować będzie swoje, u nas sytuacja zgoła dwrotna, moja córka delikatna a Jej córka diabeł tasmański, mała jest cały czas z nianią, z resztą to widać po moim dziecku jak lgnie do niani, że źle u Niej nie ma ;) Tylko uciekaprzed małą łobuziarą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie klikac
mannazmlekiem spamuje reklamujac uslugibardzo kiepskiej jakosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaaaaa
podnosze też jestem mama 18 miesięcznego synka i się ogłosiłam jako niania, myślicie że się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ngLka....
mam takie pytanko , bo jestem zaintersowana tematem . a jak to wyglada u Ciebie . Dzieci z niania sa w Twoim domu czy w domu niani . Niania gotuje dla 2 dzieci czy jest inaczej ? ile godzin ninia opiekuje sie Twoja corcia i ile placisz tej niani ? przepraszam ze moje wscibstwo , ale mnie to bardzo interesuje , bo sama mam male dziecko i szukam podobnego rozwiazania bo chce wrocic do pracy . za odpowiedz z gory dziekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała jest wdomowym żłobku (4-5 dzieci na raz max).niania dgotuje ale nina niekoniecznie chce jeść to, co zrobi, więc często daję słoiki. Opiekuje się na pół etatyu, płacę 350 (gdyby była indywidualna opieka, to na pewno więcej bym płciła). Od stycznia będzie na cały etat / 500 zł.Płaca jest uzalezniona bardzo często od rehinu zamieszkania, w Wawie nie znalazłabyś za tyle domowegożłobka ani nawet państwowego. W małej mieścinie za tyle możesz mieć już nianie tylko dla Twojego dziecka, dochodzącą do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×