Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cozrobiee

Przestaje kochać, jak go odzyskać?

Polecane posty

Gość cozrobiee
jak to nie kocha...Boże...ja odeszłam na tydzień prawie, i odezwał sie powiedział , że mozemy spróbować, by było jak kiedyś, co ja mam robić, jak ja cierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozrobiee
Tak Regres to ja robiłam te jazdy, ja:(jak ja tego żałuję, przez to się oddaliliśmy od siebie a tak bardzo kochaliśmy to była prawdziwa miłość, a kochał mnie do niedawna na pewno to się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja mam robić, jak ja cierpię' autorko pisałem juz co masz zrobić :) Tak jak myślałem :( topik z serii " jak mi zle ,jak nie dobrze .....co robić ? " by po chwili uzyskujac odpowiedz na zadane pytanie na nowo chlipać " jak mi zle , jak nie dobrze .....co robić ? " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozrobiee
chodzi mi o to by ktoś mi podsunął pomysły jak ja mam zacząć działać czynami, jak napisałeś...powiedz jak Ty to widzisz jesteś mężczyzną proszę powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ociemniała nie jesteś bo piszesz tutaj - ale głucha na pewno" dokładnie :) Skoro nie chcesz słuchac ? nie musisz ;) Zyczę powodzenia w rozmowie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się ogarnij dziewczyno i bądź dla niego taka jaka byłaś przed całą to historią i pozwól też jemu na jakieś działanie - sama nic nie naprawisz oboje musicie to zrobić. Właśnie tym że koniecznie chcesz coś zrobić go tez pewnie dobijasz, więc wyluzuj i pozwól sytuacji samej się rozwinąć, a rozwinie się ona jeśli on naprawde będzie tego chciał choć ja nadal podtrzymuje teorie że gość Cię nie kocha, no ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozrobiee
dziękuję, postaram się z całych sił, jak tylko umiem, bo bardzo go kocham i chcę z nim być na zawsze jak przysięgaliśmy przed Bogiem, niewiem dlaczego niektórzy tak nie fajnie piszą, czasem trzeba zrozumieć drugiego człowieka że mu jest źle, nie idę się żalić nigdzie dlatego myślałam że mogę na tym forum bądźcie bardziej wyrozumiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jateżzz
mam ten problem niewiem co robić:(jak odzyskać jego miłość, on chyba czeka na to czy mu wróci to uczucie, albo sama nie wiem, nie wiem dlaczego przestaje kochać mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje zycie runelo pol roku temu. nie miałam sily by dalej zyc. pierwszy raz milosc dzieki ktorej zycie mialo kolory a potem smutek zal i serce które krwawiło. Zaczęłam szukać sposobów na to by go odzyskać. I trafiłam na stronę http://urokmilosny24.pl. Pomyślałam, ze co mi zależy, zamówie rytuał, a nóż się uda odzyskać. Efekty przerosły moje oczekiwania. Po 3 tygodniach wrócił do mnie z płaczem Wybaczyłam jesteśmy teraz razem szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam odzyskac i mi się nie udało. On powiedział że jego miłosć już się wypaliła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×