Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawia mnie pewna rzecz...

dziewczyny ubierajace sie bardzo wyzywajaco-krytykuje wiec zazdroszcze?

Polecane posty

Gość zastanawia mnie pewna rzecz...

Ogladalam wczoraj "Rozmowy w toku" bylo o dziewczynach ktore sie wyzywajaco ubieraja, odskaniaja prawie cale cialo itp. Wszystkie te dziewczyny uwazaly, ze ludzie je krytykuja poniewaz im zazdroszcza. Skad takie durne przekonanie? co prawda zdarzaja sie takie przypadki, ale jezeli dziewczyna pokazuje prawie cale cialo a zaslania jedynie troche tylka i cycki i tak chodzi po miescie a inni ogladaja ja z niesmakiem to dlaczego uwazaja, ze te wszytskie osoby im zazdroszcza? To glupota ludzka czy tlumienie prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie maja co powiedziec
z drugiej strony co zlego jest w tym, ze chodza tak ubrane? Ja maja piekne cialo to niech pokazuja, ja z chęcia pooglądam. Sama piszesz, że tylek i cycki maja zasłoniete i niby ludzie patrza się w niesmakiem, ale co takiego zniesmaczajacego jest w ludzkim ciele? My sami tworzymy takie bariery. Najlepiej to niech te dziewczyny z ladnym cialem zapakuja sie w worek pokutny po kartoflach i na kolanach po potłuczonym szkle do czestochowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno zazdroscic bo akurat
wyzywajaco ubrac kazdy sie potrafi, tyle,ze nie kazdy lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie maja co powiedziec
i nie ma co się oszukiwać, nie każdy ma co pokazać :o Chyba najczesciej ludzie takie krytykuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli kobieta sie ubierze
wyzywająco i bez gustu to porazka, bo jej bezguscscie wszyscy widzą i widza ,ze ona sobie z niego nie zdaje sprawy, wtedy sie podsmiewaja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×