Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klauducha

Prezent

Polecane posty

Gość Klauducha

Powoli zbliżają się święta i musze zaczac myslec o przyjaciolkach a konnkretniej o prezentach.Co roku kupujemy sobie prezenty.nigdy nie sprawialo mi to problemu bo zwykle byly nas cztery ale i kazda sobie pomagala .Chodzi o to ze nie moge isc na miasto z jedna bo poza odbiorca prezentu nikt nie bedzie zdziwiony dlatego postanowilysmy ze w tym roku kazda pojdzie sama.Przyjaciolka zdradzila mi ze chce drugiej kupic misia a na nim stringi to bardzo oryginalny prezent bo zawsze lubimy otrzymywac cos smiesznego.byle to by nie byly zakupy przez internet chcialabym zebyscie mi pomogli musze kupic prezent teraz bo potem nie bede miala kasy chciaalabym zeby bylo to cos smiesznego ale oryginalnego i musi przebic tego misia bo zawsze dziewczyny patrza na mnie jak otwieraja moj prezent bo znaja mnie i oczekuja czegos niezwyklego macie jakies pomysly???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz iść z tą niezwykłością w trochę innym kierunku, na pewno nietęgie miny będą miały dziewczyny jak zaczną wypakowywać sobie z ozdobnych pudeł akcesoria kuchenne :D takie najzwyklejsze, babcine, z drewna... trzepaczka, wałek, moździerz - jest w czym wybierać - http://www.myin.pl/kuchnia/akcesoria_drewniane tutaj masz przykładowe gadżety tego typu. do takiego czerpaka do miodu, czy też łyżki, dla dodatkowego śmiechu możesz dodać jakiś fikuśny lubrykant czy opakowanie prezerwatyw. może wykazuję się zbyt dużą inwencją twórczą, ale prosiłaś o coś nietypowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakaś ciekawa/nietypowa bielizna? Np. z cukierków - to z pewnością przebije misia. Radziłabym też zastanowić się nad bielizną z Koniakowa - według mnie to wspaniały pomysł na prezent. Mają w ofercie piękne produkty. Mogłabyś też zastanowić się nad dmuchanym facetem - będziecie miały ubaw do samego rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauducha
Dzieki cos sobie napewno juz z tych pomyslow wybiore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent dla przyjaciółki to poważna sprawa. Poszperaj na dobij.to - mają tam niskie ceny i możesz tam coś ciekawego znaleźć. Ja kupiłam kiedyś koleżance kolczyki z cyrkonii i jest mi miło bo nosi je do dziś. To ważne żeby wpasować się w gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miś ze stringami? Nieee... A może koszulka z jakimś śmiechowym albo obciachowym nadrukiem? Może zdjecie twojej przyjaciłki z napisem miss polonia czy coś w tym stylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku przez przypadek sobie ułatwiłam. Kupię dla moich przyjaciółek po jakimś prezenciku z Mydlarni u Franciszka, bo są przecudne rzeczy, a kosmetyki dla kobiet to zawsze dobry prezent. Tym bardziej, ze z tego co wiem to one nie znają tego sklepu, a pokochają go z pewnością i będą mi przy okazji wdzięczne... I kto jest sprytny? A jeśli Wy nie znacie, to też powinnyście się tam wybrac, lub zobaczyć w internecie Cudo. Ekskluzywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuuuj, brzydkie te kapcie, takie niesmaczne. Bardziej podobają mi się te: http://c6.wrzuta.pl/wm10568/5a4d828c000013f74657af6a/samobiezne_kapcie Ale chyba ich kupno nie będzie takie proste :D:D ale są zabawne :) Na prezent tez można wybrać fajną czapkę :P Ale nie spisujcie w google 'śmieszne czapki' bo znajdziecie takie mega obrzydliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×