Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez skrzydel

Moja bezradnosc odebrala mi dzisiaj chcec do zycia.

Polecane posty

Gość bez skrzydel

A dlaczego w dziale zakupy?, bo dotyczy wlasnie zakupow. Cokolwiek chce wiekszego kupic czy zrobic w domu, to przezywam horror, bo jestem sama i nie mam faceta, ktory by mi pomogl cos przewiesc czy zrobic, nawet kurde nie mam samochodu, wiec jestem zwyczajnie udupiona. Np. chce kupic suszarke podlogowa i deske do prasowania, ale nie kupuje, bo jak mam to przeniesc przez miasto. Na allegro moge 2 razy drozej. Znajomych tez nie chce dreczyc, bo ile mi beda pomagac. Juz nie wspomne o ikei, chcialabym kupic fotele i innych pare rzeczy, ale co autobusem tego nie przywioze, a oni akurat nie prowadza sprzedazy przez internet. No i na tym spełzły moje plany milego dnia i bede lezec i zastanawiac sie, dlaczego jestem taka zalosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież sklepy mają transport. Owszem trzeba trochę zapłacić ale przywiozą, wniosą i jeszcze zamontują. Wiem bo jednokrotnie byłam w takiej sytuacji. Tym bardziej dla kobiety - jeszcze zapytają się czy w czymś mogą dodatkowo pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fascynujący tamat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez skrzydel
muszyna34 dzieki, ale jak Ty to robilas, jechalas do sklepu wybieralas i dowozili czy przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cien cienia
Kurde, ale problem. Niektorzy nie maja pieniedzy, zeby kupic sobie cos nowego do domu... A Cebie jak stac na nowe sprzety to i na transport np. taksowka lub wynajac ten transport ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
"chce kupic suszarke podlogowa i deske do prasowania" bierzesz pod pache i idziesz, albo bierzesz taksówkę i jedziesz. A myślisz że co innego zrobiłby facet w Twojej sytuacji jeśli nie miałby samochodu? W ikei możesz zamówić transport razem z wniesieniem do domu. Myślisz że facet sam by to sobie przyniósł do domy na plecach? "bede lezec i zastanawiac sie, dlaczego jestem taka zalosna." ty się lepiej zastanów co jest nie tak z Tobą skoro nie wpadłaś na tak proste rozwiązania;) nie jesteś żałosna. rusz tylko główką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×