Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

i ja sie witam:) była siostra u mnie:) o Ty spiochu a wiesz ze ja miałam to samo:o ok. 3.00 sie obudziłam i zasnąć nie umiałam, o 7.00 juz poszłam z psem bo piszczał, a jak wróciłam położyłam sie i spałam do 10.00 :) jestem wyspana i jak nowo narodzona :):) ogólnie nocke przezyłam spokojnie, ale to dlatego chyba ze chciałam sie wyspać :) zjadłam dziś grahamke bo mi siostra kupiła z ogórkiem i serkirm top. :) na obiadek zjem ta sałatke ale z wazą :) gdzieś koło 14 abs....a do tego wielkie sprzątanie , bo juz dzisiaj mam wene i moge sprzatac:) a z czego to Cie brzuch bolał? moze cos zjadłaś ? a pouczyc sie zdazysz :p lepiej sie wyspac i pouczyc niż zmeczonym siadac do ksiazek...wiem to po sobie :p nieraz robiłam kawke na noc zeby posiedziec i sie pouczyc ale jak poczułam ze nie daje rady to szłam spać. :) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilke tylko bo slecze dalej na ksiazkami:(( cosmo masz racje lepiej byc wyspanym wtedy mózgownica lepiej pracuje:phehhehehe a co do bólu brzucha to bolał mnie bo okres mi sie konczy...ale kurcze nigdy tak mozno mnie nie bolał...ałaaaaa jak sobie przypomne:(( lece kochana bo statystyka na mnie czeka:)) papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo :) gdzie sie podziałaś ? hm.... niech zgadne... siedzisz nad statystyką ? :p heheh ja własnie jem sniadanko :) 2 kromeczki z szyneczką i ogórkiem,a na obiadek mam krokieta :) wczoraj sie zajechałam tym sprzataniem i abs zrobiłam do połowy bo juz nie mialam sily:o ale zawsze to coś:)bynajmiej wkoncu mam czysto i teraz sobie moge cwiczyc a cwiczyc :) tylko znów sie boje tego bólu:o juz po tej połówce wczorajszej jakby mnie boli :o e tam narzekam :p:p:p mariczko czekam na ciebie :) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariczko słonce dzis już mnie nie bedzie bo uciekam do mojego , on ma goraczke i musze go wykurować i zanieś mu obiad. jego rodziców nie ma wiec musze iść, ale bede rano już:) mam nadzieje ze cos naskrobiesz :) całuje :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj kochana:)) Sorrki ze tak pozno pisze ale wczoraj wieczorem dostałam telefon ze musze jechac na rozmowe o prace:)) wiec kochana zaczynam prace od poniedziałku:)) z jednej strony sie ciesze bo dodatkowa kasa co miesiac ale z drugiej te wstawanie o 5,50 jest dla mnie śpioszka udręką...ale cozjakos sie przyzwyczaje:)) Chciałam ci kochana powiedziec ze od wczoraj od godz 15.11 nie zapaliłam ani jednego papieroska:)) dobrze sie trzymam:)) dzis jak byłam u tesciowej to poprosiłam tylko o jednego macha i po wszystkiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulujeee!!!!!!!!!! tez bym chciała iść do pracy , ale mam zakaz heheheh....mama mi nie pozwoli bo mam sie zajmowac chałpą i zwierzetami;) no to fajnie :) pewnie ze jakis grosz zawsze sie przyda a w domu tego nie wysiedzisz ;) z papierochami rowniez gratulejszyn:) ja za to wczoraj wypaliłam tylko paczke , bo nawet nie mialam czasu. u mojego musiałam tez psami sie zajmowac , do tego mój pies i tak latałam na przemian. to mu herbatke zrobić, a w dodatku maja małego pieska yorka czyli w sumie aż 3 i ten mały cały czas piszczał bo chciał do nas a ze ja mam głupiego psa gryzonia to musiałam miec oczy dookoła. byłam tak zmeczona ze spałam jak zabita;) dzisiaj znów nas to czeka:o aż sie boje. prawde mowiac jestem nie wyspana :o przed chwila zjadłam sniadanko , 2 kromeczki :D mniam mniam:) napaliłam juz w piecu i teraz chwile posiedze :) o 14 abs tylko ze znow mam ten okropny ból szyi:o ale chyba nawet gorszy niz ostatnio:o nie wiem czemu .... ale cóz trzeba pocierpieć:D jak tam nauka? masz to jutro nie???? nic sie nie martw dasz rade:D:D ciekawe gdzie jeziorko sie zgubiło? eee jeziorko jak nas czytasz to masz nakaz odezwania sie do nas bo inaczej przejde przez monitor i ososbiscie dam Ci klapsiora hehehe :p no to pije kawke i czekam mariczko na Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejszyn Cosmo:)) Jestem jestem:)) bylam od rana zaganiania, wstałam rano , ogarnełam domek, potem przyszedł koles od netu bo na drugim laptopie przestał mi net dziełać no i mi naprawił:)) potem wpadl siostrzeniec ze szkoly , musiałam z nim lekcje odrobic( jak codzien) a teraz gotuje obiadek dla rodzinki i bede miala spokój :)) no niewiem czy spokój bo musze jeszcze sobie przysiąść do ksiazek:)) egzamin ze statystyki kochana mam w sobote a nie jutro:)) z fajkami jakos daje rade... najgorsze jest to ze kurcze chce mi sie cos jesc:(( ale mam takie małe krakersiki i w razie ochoty na fajeczke przegryzam je:)) mam nadzieje ze dam rade--- musze dac rade:))heheheh to miałas nie zla zabawe z psiorkami:)) hehe ale coz facet chory to trzeba sie nim zajac odpowiednio:)) :)) cosmo kurcze wczoraj nie cwiczyłam :(( nie mialam czasu:(( rano pojechałam na rozmowe o prace, potem załatwianie spraw po urzedach, kawa u tesciowej, jak wrociłam obiad dla rodzinki... potem wpadł brat film obejrzec a potem tylko kąpiel i padłam :(( no nic musze sie poprawic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh słonce Ty to masz tez wesoło widze ;) co do tych fajek to powiem Ci ze to dobry pomysl , tyle ze postaram sie ograniczyc najpierw do 1 paczki. potem chcialabym wypalac conajmiej z 10 zeby miec ta paczke na 2 dni :p marzenia.....ale postaram sie :) dobrze robisz!!!!!! podgryzaj cos a najlepiej słonecznik :) uda Ci sie! trzymam kciuki:) wiesz co teraz robilam? czytalam ten topik od poczatku do konca:) tez sie nudze co? heheheh ale mialam ochote sobie poczytac hihihihi i sie usmialam z co niektorych wpisow heheheh ide teraz z pieskiem i potem abs a potem zjem sobie zupke bo mi siostra przyniosla pieczarkowa :) dobra siostra :):) ona ma taki talent do gotowania jak Ty. uwielbiam jesc jej papu :) hehehe oki. to spadam i bede jak wszystko skoncze to buziaki i milego dzionka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Cosmo to powaznie nuda u ciebie przywiazło ze zaczelas czytac topik od poczatku:D:D:D:D:D:D:D Oczywiscie jeszcze sie dzis nic nie uczyłam bo przyszedł siostrzeniec z kułka i zaczełam z nim grac, potem wpadł na pomysł zeby zrobic mojej mamie a jego babci jabłecznik który tak bardzo uwielbia... i co? :D Ciasto siedzi sobie w piekarniczku:)):)) ojjj za dobra ze mnie ciotka:)) ide zaraz kawke zrobic dla siebie i mamy bo wraca z pracy:)) znow bede musiala siedziec do nocy nad zadaniami, chyba bardziej mi to odpowiada bo do uczenia sie potrzebuje cichy a tu u mnie zawsze cos sie w domu dzieje w dzien:)) a to siosrta z rodzina a to brat, tesciowa, ciotki, sasiadki itp:)):)) zawsze cos:)) wiedz dzis jak domownicy pojda spac to sobie siade w spokoju nad zad:)) ale rozpisałam sie:)) pewnie nie bedzie chcialo sie tobie czytac:P Cosmo pocwicz za mnie dzis tez oki????:D:D:D Jakiegos lenia mam do tych cw- masakra jakas:(( Acha! miałam konczyc:)) to juz mnie nie ma🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh Tys jest udana ja nawet tych bledow nie widze a czytam z przyjemnoscia:):) fajnie ze masz tak wesolo:) do mnie tez zaraz kumpela przyjdzie na chwile pogadac a potem sru do mojego i nie wiem co bedziemy robic ;) ide se zrobic kawusie bo mi smaka narobilas :) bede jutro:) buzaiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam...dziewczynki :( u nas z babcia tragicznie poswiecamy jej kazda wolna chwilke juz nie wstaje na zmiane przy niej pomagamy ale juz do was wracam trzymam sie caly czas niestety w swieta kg jeden wrocil juz go nie ma , mam teraz okres wiec na spokojnie ale za dwa dni znow power!!!!!!! :) do walnetynek mam kolejny cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziurulka:)) Bardzo mi przykro z powodu babi...ale niestety takie jest zycie i musimy sie z tym pogodzic czy chcemy czy tez nie:((mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze odzyskacie spokój:)) Fajnie ze pomimo problemów trzymałas diete:)) Ja z Cosmo to jestesmy udane, raz cwiczymy raz nie:)) i w ogole sie nie przejmujemy:))Ja nawet od grudnia starego roku sie nie wazyłam bo nie mam po co:))hhehhe dziurulka a ty dalej jestes na SB??? pozdr. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo :) dziurulka nareszcie spowrotem! :) no to naprawde kijowa sytuacja ale jak to sie mowi ,, po burzy przychodzi słonce''....takze trzymaj sie tam dzielnie rodzina i zdroqwie najwazniejsze!!! my tu czekamy na Ciebie! mariczko slonce nawet nie wiesz jak sie czuje okropnie:(:( w nocy wstawałam do kibelka bo mam biegunke okropną!!!!!!!!!! nie wiem oczywiscie z czego? to jakas klatwa kibelkowa na mnie wisi:(:( ja sie az boje z domu wychodzic bo non stop latam:o jeszcze nawet nic nie zjadłam bo mnie mdli :o tak jak na wyjezdzie:(:( ja nie wiem czym sie potrułam ale nieciekawie mi to wyglada i chyba odwiedze lekarza:(:( dzisiaj chyba nic nie zjem...pije jedynie gorzka kawe i jem gorzka czekolade no bo mama mi mowila zeby tak zjesc ....to jem :o tylko ze na tej 1 kostce juz mnie dzwiga :o o rety rety!!!!!!! a ty jak kochana ? jak ta statystyka? mysle ze na bank jestes wykuta na blache hehehehe :p ja wczoraj abs zrobilam ale dzis chyba nie dam rady:( do poludnia jak mi nie przejdzie to pojde do apteki po jakies tabletki....a jak i to nie to sru do lekarza.... ja piernicze i to weekend nadchodzi a ja go spedze pewnei w lozku albo w ....kibelku heheheh masakra jakas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyyy Cosmo:)) Pisałam z rana ale jakos kafe mi sie wieszala i nie wysłala! Kochana to nie dobrze z toba:(( jak ci czekoladka nie pomoze to idz do lekarza. przepisze ci leki i bedzie po sprawie:)) to teraz twoj chory ty chora ciekawe kto kim bedzie sie opiekował??:(( 3maj sie kochana! ja lece robic obiadek dla rodzinki....i dlaej kuc z sty-ki:))jutro mam egzamin o 9 boje sie jak choleraaaaa:)) Pózniej sie odezwe. napisz co u ciebie:)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz kurde, ja sie chyba zarazilam od mojego i wydaje mi sie ze to jakas grypa bo u niego w domciu kazdy tak mial,wiec czas na mnie:( juz mi przywiozl tabletki i wzielam i narazie cisza ale te motylko w brzuchu to jakas lipa :o teraz dopiero zrobilam sobie kromeczke i jem tak pomału ze chyba skoncze ja 5 maja :p heheh no moj juz sie lepiej czuje wiec dzisiaj on kolo mnie skacze:p bedzie robił spaghetti i mowi ze po mnie przyjedzie ale nie wiem czy nawet troche dziubne:o postaram sie:) nie bój sie bo napewno dasz rade:) zobaczysz!!!! zycze Ci powodzenia:):) nie wiem czy jeszcze dzis sie odezwe bo jak mam jechac do niego to raczej juz nie a wiec powodzenia, pokaz im na co cie stac;) !!!!!!!!!!!!!!!!! i szybko sie odezwij jak Ci poszło bede czekac :):) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo to sie kuruj kochana :))tzn niech cie wykuruje twoj men:)) Mam nadzieje ze do juterka ci przejdzie:)) i zjedz kochana cos koniecznie:)) jutro egz mam o 9 ale zajecia koncze o 16 wiec zaczem wroce do domu ogarne sie to odezwe sie cos ok 18. 3maj kciuki:)) Do juterka:))🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ośśśśśś jakiego ja słowa uzyłam 'zaczem" hihihihihi mialo byc "jutro egz mam o 9 ale zajecia koncze o 16 wiec jak wróce do domu ogarne sie to odezwe sie cos ok 18" ale ty mnie pewnie zrozumiałas w pierwszej wersji:)):D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariczko trzymam trzymam mocccnnnoooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odezwij sie koniecznie jak Ci poszło:):) a no pewnie ze odrazu zrozumiałam ,,zaczem'' hehehe ;) 🌼 na szczescie :) co do samopoczucia to lepiej:) w brzuszku jeszcze rewolucja ale to juz nie to samo:) zjadłam wczoraj spagetti troche a potem juz nic do konca dnia bo nie mogłam:o jeziorko kochane zaczynamy zaczynamy!!!! ja tez w sumie dopiero od 5 stycznia a wiec git majonez i tez juz nie SB tylko MŻ. i lepiej mi to idzie jak na SB:D:D teraz jem sniadanko , 2 kanapeczki :) potem mam jajko sadzone i 1 ziemniaczka i mizerie :) no dobra dobra ....2 ziemniaczki :p:p jeziorko a cwiczysz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey:)) to ja:))hehe. u mnie taka zawierucha na dworze ze szok...nosa poza dom nie wychylam:)) nie lubie zimna:(( bleeee... nie dawno wrociłam z uczelni:)) wczesniej nas puscili wiec wczesniej jestem:)) wiec Cosmo egzamin wg mnie poszedł mi dobrze 4 no moze 4,5 powinnam miec:)) wiec nie jest źle:)) zaraz siadam i biore sie za przepisywanie notatek na jutro i jeszcze musze zrobic 3listy płac:(( nie chce mi sie jak cholerka ale co zrobic:(( cosmo jestes czy juz siedzisz u swojego??🌼 Jeziorko witaj🖐️ czemu tak rzadko sie odzywasz??? pozdrowionka i buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze:) no widzisz !!! wiedziałam ze zdasz:p i to na 4 ohohohohooooo:) brawo brawo:) a ja ide do mojego o 18 dopiero,on cos tam pisze na magisterke a ja sie obijam:) no tam na dworze jest masakra jakaś:o u nas pada deszcz i chlapa bleeeeeeee a wieje jak cholera:o mam dzisiaj dobry humor i sama nie wiem czemu hehehe . rano wstałam miałam doła a teraz jakas pozytywna energia wplyneła :D:D w ogóle lepiej sie czuje:) chyba juz sobie poszło najgorsze:) to pisz tam pisz:) ja ide sie szykować pomalutku...nie robiłam dzisiaj abs:o:o ale w sumie weekend to chyba nie musze :p zrobie w poniedziałek bo i tak mnie wszystko boli:o a troche sie przyda odpoczac. no wlasnie jeziorko? masz dzis wolne przeciez:p oki oki jak cos to sie odezwe :) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🖐️ dzis na uczelnie mam na pozniejsza godzine z czego bardzo sie ciesze bo moglam sobie pospac chociaz nie wyspałam sie bo przepisywałam noty do 1.19 a potem naszła mnie ochota na rozwiazanie 2 zadań:D GŁUPEK:)) prysznic postawił mnie na nogi:D Cosmo ciesze sie ze wszystko oki jest z toba! i ze nie masz tych dolegliwosci uporczywych:p Jeizorko nie przejmuj sie ja tez nie moge jakos tak pozadnie zmobilizowac sie do cwiczen ale musze postanowic i nie bedzie odwrotu:)) 3majta sie laski:)) ide kawke wypic i bede jechała na uczelnie ! zajrze tu wieczorkiem bo o 18 koncze zajecia:(( PA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kallo hallo :) mariczko dzis juz jest najlepiej :):):) jeszcze biore tabletki zeby nie wróciło;) jak wrócisz to sie odezwij , no chyba ze jeszcze jestes;);) jeziorko ja teraz cwiczyłam ale weekend olałam :p nie cwiczyłam nic a nic:) jutro sie pocwiczy:) jutro tez musze jechac do szkoły pozałatwiać papiery zeby sie ponownie wpisać na liste studentów wrrrr....jak mam tam jechac to az mną trzepie 😠 no ale cóż.wakacje dla mnie sie skonczyły:( mariczko a Ty jutro do pracy hm ? :):) co macie dzis na obiadek? ja mam dzisiaj ziemniaczki 2 i kotlet z piersi:/ zaś pierś...najpierw ja musze rozmrozic bo znalazłam ja w zamrazalce bleeeee...hehehe ciekawe ile tam lezala? hahaha no nic...posiedze i ponudze sie a Wy napiszcie cuś .... buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariczko a ty chyba w szkole zjesz co? macie tam chociaz jakas stołówke? bo u mnie była i były tam takie pysznosci ze zawsze napchałam sie takimi smieciami ze hej hehehhe fryty , lasagne itp. no ale to przeszlosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy u mnie odwołaja szkołe xD W sumie to mi jest obojętne, ale no przyznam jest naprawde slisko :P Najlepiej to wygladaja te drzewa a tych sopelkach ;) Ja dzisiaj na obiadek miałam zupe pomidorowa :P Teraz musze poprawiac oceny dlatego tak rzadko piszę... uczyc sie i uczyc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×