Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

no nie cwiczyłam nic a nic dzisiaj bo jawnie mam lenia ale mozemy :) tylko najpierw musze poczekac az zmyje maseczke z twarzy :D odnowa biologiczne hehehe ale cwiczonko by sie przydało , moze lepiej zasnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja juz dzis cwiczyłam:)) zrobiłam 250brzuszków i 30 min skakanki:)) chodziło mi ze od jutra mozemy razme zaczac i bedziemy razem sie wspierac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zacznijmy od jutra bo ja dzis juz cwiczyłam... jestem wykapana a nie chcem isc sie znow kąpac:)) od jutra zaczynamy :)) mi najbardziej zalezy na girach dlatego zaczynam 8legs zastanawiam sie nad abs-em ale skoro robie brzuszki codziennie to nie dam rady tego robic codzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze laski sie nie odzywaja! Jeziorko od czasu do czasu skrobnie cos tam a dziurulka juz wcale sie nie odzywa:)) Cosmo a ty jestes na Mż?? Co jutro planujesz na obiadek? bo nie mam pomysłu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze laski sie nie odzywaja! Jeziorko od czasu do czasu skrobnie cos tam a dziurulka juz wcale sie nie odzywa pomyłka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok. :) ja zacznę od jutra bo dziś też chyba nie chce mi sie jednak :p ale od jutra juz napewno:) i wpadłam na pewien pomysł ale sie zastanawiam czy nie zmienic koloru włosów na rudy :p tak na miesiac ale z drugiej strony szkoda mi eksperymentować bo jeszcze mi wypadna a ja mam liche :o i sie tak zastanawiam? hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos net mi sie wiesza:(( szkoda ze laski sie nie odzywaja! Jeziorko od czasu do czasu skrobnie cos tam a dziurulka juz wcale sie nie odzywa tam miala byc buzka :(( a nie usmiechnieta:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja robie MZ bo wiesz co jak ja mam cudować z tą SB to wole jednak ta MŻ i tez sie schudnie. na SB nie moge chleba a na sniadanie widocznie go potrzebuję bo sie ciepie na chlebek jak widze. jutro planuje sobie zjesc sałatkę bo mama zrobiła mi i kazała mi zjeść:P szkoda zeby sie zmarnowała a ma troche majonezu i na SB juz bym jej nie mogła wcisnąć .mogłabym ja spuscic w muszli ale szkoda mi bo to mama zrobiła i jakos sumienia nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak masz liche to moze sobie odpuść... Ja mam tak geste wlosy ze szok... jak robie sobie fale , loki to siedze i krece z 2h tyle tych wlosów mam... o farbowaniu nie wspomne... teraz narzekam ale potem bede sie cieszyła jak zaczna mi wypadać bo szybko nie wyłysieje:))heheh Cosmo zostało mi 6 papierosów i rzucam palenie!!! kurcze szkoda mi ich normalnie palic:))nhehhehe - patrze sie na nie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ja tez nie lubie jakis tam diet wymyslnych! Najlepsza jest wlasnie dieta mz. Wiadomo ze nie mozna jesc wszystkiego( smazonego, tlustego , slodychy itp.) ale nie ma takiego cudowania z posiłkami! ja staram sie tez trzymac zasady diety nie łaczenia:)) a pewnie salateczke zjedz jak mamusia zrobiła najwyrzej pocwiczysz za ten majonez 10 min wiecej:)):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ja mam 11 i zapewne do rana je wykurze :o rzucaj!!!! tez bym chciała ale wiem ze u mnie to bedzie trudne... ale jak chyrlam teraz bo sie przepaliłam na tym wyjezdzie:o to Ci zazdroszcze ze masz geste:) ja to mam w 5 minut zrobione i tak wygladam jak mały mop... no laski to ja nie wiem moze sie odezwą. jeziorko pewnie naskrobie ale dziwi mnie reszta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjem zjem bo chociaz jak na nia patrze to mi sie wydaje ze mama w domu :p hehehhe ale bez sensu ileż moge te SB i SB a i tak wiem ze czasem czasu mi braknie zeby cos zrobic extra to potem i tak zjem ta kromke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis Cosmo zrobiłam sobie na obiad placuszki z płatków owsianych- powiem ci ze naprawde wyszly dobre:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umiesz taki chlebek zrobić? o cholerka to ty niezła jestes:p ja to mam dwie lewe rece do gotowania,opieczenia i ogólnie...heheheh no i zaś kurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie paluszki tylko placuszki:)) Bierzesz sobie płatki owsiane i w zaleznosci czy chcesz je zjesc na slodko czy tez nie robisz tak; zalewasz je wrzatkiem tylko nie za duzo tej wody, dodajesz sol , pieprz, ja dodałam troszke magii.... gdy płatki namokną wbijasz jajko i mieszasz ... wrzucasz na patelnie i smażysz na kropelce oliwy... ja jadłam z pomidorkami:)) a jak chcesz na slodko to mozesz dodac troszke rodzynek , sezamu i zjesc je z dżemem i jog nat:))mniam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj kochana ja uwielbiam gotowac, piec ciasta i w ogole :)) chyba minełam sie z powołaniem:)) hehehe ale nie chwaląc sie naprawde dobrze gotuje:)):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha placuszki heheheh a ja przeczytałam paluszki :p hehe no to tzreba bedzie spróbowac w wolnej chwili :) ja nie jestem w tym dobra:P to twój bedzie mial z toba dobrze :) a ja najlepiej umie leczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana on nie bedzie miał tylko juz ma:)) azzz za dobrze:)) heheh musze uciekac bo wlasnie moj mnie wzywa bo chce isc spac bo jutro do pracy idzie a bez ze mnie nie usnie:)) heheh takze do juterka:)) Jutro wstaje z rańca i bede sie uczyła tych zadan ze statystyki:)) Kolorowych snów laska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariczko słońce musze uciekać bo oczka mi sie kleją:) wyspie sie za te wwszystkie noce nie przespane:o rano sie odezwe a Ty napisz mi co wymyslilas wkoncu na obiadek :) dobrej nocy :) i nie kurz duzo , ja juz dzisiaj nie zapale bo mnie ta fajka zemdlila bleeeee buziaki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie :)) Dzis wstałam wczesnie bo przed 8 zjadłam sobie sniadanko i takkk mnie brzuch rozbolał ze szokkk:((:(( postanowiłam sie jeszcze połozyc na 10 min i tak sobie przespałam 2h a mialam od rana sie uczyc:P No nic po prostu bede musiała wieczorkiem nad ksiazkami siedziec:(( Cosmo a ty gdzie? raniutko mialas sie zameldowac!Jak ci minęła samotna noc:((??? mam nadzieje ze dobrze:)) Buziakkkiiiiii👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×