Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

czesc wam:)) cosmo tak bylam w szkole i nawet wczeniej skonczyłam ale jestem takaaa zmeczona ze szok:(( padam na cycki normalnie:(( ehhhh ale co zrobic/ i na dodatek wszystkiego musze jeszcze zrobic prace analize budzetu wybranej gminy masakra:(( czeka mnie teraz siedzenie i liczenie i pisanie jakies 5-6 h:(( kregosup mnie nawala:(( a jeszcze jutro rano do pracy niech to wszystko h.... wezmie:(( papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek milczące owieczki ;) wróciłam z tej budy zasranej i prawie nic nie załatwiłam i musze jeszcze w piatek jechac ....mmmmm uwielbiam tak jezdzic w sumie po nic:o co tak cichutko? mariczko??? jestes tam? puk puk :):) jestem padnieta i nic mi sie nie chce...nawet abs nie robiłam :o nie mam siły:(:( zaraz mój przychodzi i musze jeszcze dom ogarnąć bo nabałaganiłam strasznie:) zimno jak pierun, normalnie na dworze idzie nogi połamać:o jadłam dzisiaj jedynie jajecznice:o ale głodna nie jestem nawet :) czekam na was:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochana :)) nie dawno wróciłam z pracy:)) Ale jestem znerwicowana masakra:(( zapaliłam papieroska z nerwów:(( z dieta oki , zjadłam dzis 1 bułke i jabłko bo nie mialam ochoty na nic:(( teraz mama za mna chodzi i chce zebym zjadła jej rosołku:)) dobra spadam bo musze dzis nastepna prace napisac:(( 3maj sie:)) wieczorkiem sie odezwe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;) i jak tam mariczko ? porobiłas wszystko? ja juz po sniadanku mialam jajeczniczke i bułeczke grahamke:) teraz posprzatałam , napaliłam w piecyku i siedze :) Ty pewnie w pracy jestes? a czemu pisałas wczoraj ze sie wkurzyłas? coś nie tak z ta praca czy to tylko zmeczenie? kochana jakos to bedzie. skonczysz te egzaminy i zaś bedzie luzik lajcik :) jeziorko jestes tam? ide pochodzic po sklepach bo nudzi mi sie :p b4ede czekac na was buziaki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA Cosmo to zmeczenie:(( nie mam siły na nic:(( Wczoraj dalej pisałam prace do 2.05 zasypiałam przy kompie:(( Z tego wszystekiego jak rano wstałam to pokłuciłam sie ze swoim i dzien zjebany od samego rana:(( tak potrzebuje snu ze szokkkkkk:((a nie chcem spac w dzien 2 h bo po wstaniu bede bardziej zmeczona niz przed...zawsze tak mam:)) dobra zabieram sie dalej z prace i bez marudzenia:)) buziokkkkiii👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj :( pogodzicie sie :) ,,uszy do góry'' :p:p no jak teraz masz natłok to sie nie dziwie . dasz rade...dasz dasz :):) 🌼 ja własnie zjadłam obiad , siostra mi przyniosła jakąś zapiekanke z pieczarek , ziemniaczków i brokułów...pyyychhhaaa:) zaraz przyjdzie kumpela na pogaduchy i kawe a potem porobie porzadek z kosmetykami bo mam istny burdel w szafce :p jak wrócisz to sie odezwij :) buzzziiiakkk i miłego dzionka , nie przemeczaj sie tak :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo nie odzywałam sie dzisiaj bo cały dzien siedziała u mnie siostra.ma teraz urlop wiec mam ja na głowie :D i oczywiscie przyniosła mi bogracz :) pycha:) niedawno poszła a ja zaraz uciekam do mojego i bede rano to cosik wiecej napisze:) mariczko jak tam praca? wszystko oki??? :) jeziorko to ucz sie ucz pilnie :) no to bede rano a napiszcie jak wam dzien minał? buziaczki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj Cosmo cos nie mozemy sie spotkac na tym forum:)) Kochana pisz pisz jak ci minął dzionek:)) u mnie w pracy wszystko oki... na egzaminy sie ucze... brakuje normalnie czasu i sił:(( jak jutro mnie złapiesz to odezwij sie na gg:)) buzioki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wam :)) pisze sobie do was z pracy:)) kurcze poszłam wczoraj spac nawet wczesnie bo o 24 i sie nie wyspałam:((:(( powiem wam szczerze dziewczynki ze cwiczenia totalnie olałam przez nadmiar obowiązkow:((:(( ale zobowiązuje sie ze po sesji zaczne ostro cwiczyc:)) tym bardziej ze w pod koniec lutego poczatkiem marca mam wazne spotkanie i chcem dobrze kogos zaskoczyc:P:P a co do dietkki to jest oki:)) nie mam czasu na jedzenie:)) lecz nie oznacza to ze chodze głodna:)) jakis jogurcik z muslii sie zje + obiadek:)) kurcze dzis po pracy biegne na wizyte do dentysty- juz sie boje:(( Cosmo daj głos:)):)):)) hehehe buziolllleeee👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzien dobry :) dopiero wstałam :) ale ze mnie spioch hehhe mariczko dentysta? ałłłaaaa współczuje , ja sie boje panicznie :( rok temu zmobilizowałam sie i wyleczyłam co do 1 ząbka i mam spokoj narazie:/ ale kontrolke by trzeba bylo zapodać:o ja dzisiaj robie z siorka gołąbki :) abs robie dzisiaj bo wczoraj nie robiłam :o ale to nic bo i tak czuje ze cosik lżejsza jestem:):) narazie na wage nie wchodze bo jestem przed okresem wiec daruje sobie ale zaraz po nim właże i ciekawe :) cos musiało ruszyc bo wczoraj zmiesciłam sie w gacie ktorych nie nosiłam od lat :D no tak dokładnie to byly obcisłe ale weszły na dupke wiec jestem zleksza happy :) obadamy dalej....:) wczoraj tez zjadłąm u mojego kolacje :o 2 kanapki :o ale tym tez sie nie przejmuje :) jakos to bedzie a i tak mi nie zaszkodzi nie? noo :D:D to czekam na was dziewuszki :) ide do sklepu bo musze zrobic zakupy na te gołąbki :) bede za godzinke to mam nadzieje ze sie odezwiecie :) mariczko cwiczeniami sie nie przejmuj , dasz czadu po tym całym stresie i egzaminach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze sie wczoraj juz nie odezwałam ale miałam duzo roboty.siostra przyszla i pojechalysmy na zakupy i wpadłam na pomysł ze chce zmienic kolor włosów:) kupilysmy dekoloryzator i farbe bursztyn i se o taki nowy kolorek mam hehehe :) farbowałysmy az do 20 :o potem przyszla kumpela obaliłysmy winko i do spania :):) no a dzisiaj mam duzzzo czasu kochane :) wiec pisze :) jadłam gołabka i pełna jestem :) zaraz ide na spacerek z pieskiem ale na chwilke bo tam zimno strasznie :) mariczko jak tam praca i nauka? nawet nie wiesz jaka mam nerwice 😠 dowiedzialam sie ze musze zapłacic za roznice programowa kupe kasy :o az 2.600 bo jest ich 13 a za jedną 200 zł. jestem załamana i nie wiem co robic? w sumie wyjdzie za wszystko 3.000 zł.:o kurwa nie wiem co robic. w dodatku te 13 przedmiotów mam zaliczyc + 6 z semestru :(:( to jets jakas paranoja.jade tam w poniedzialek wyjasnic wszystko bo cos mi sie wydaje ze mnie robia w bambuko :( jak tak ma byc to juz sie zastanawiam nad rezygnacją bo nie wiem czy podołam 19 przedmiotów zaliczyc + napisac prace licencjacka i ja obronic :o ja pierdziele nic tylko siasc i płakać:(:( oddezwij sie buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ja odchodze.. i tak nie mam sensu tu pisac bo jestem jak zwykle ignorowana.. i to troche przykre dla mnie, ale wydaje mi sie Marika ze jestes troche chamska wobec mnie.. hasło do emaila takze zmieniłyscie,[nie powiadamiajac mnie o tym] co daje mi do myslenia ze juz mnie tu nie chcecie. :( A więc rzegnam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam :)) jeziorko a tobie kobieto o co chodzi???? jak to ja jestem wobec ciebie chamska?? rzadko tu ostatnio bywasz i jeszcze twierdzisz ze ja jestem chamska? dziewczyno zastanów sie troszke...... a haslo ja zmieniłam- a jak mielismy cie poinformowac jak ciebie ciagle nie ma??? na prawdę nie wiem o co ci kaman.... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze. Moze i nie jestes chamska piszac do mnie.. ale chodzi mi ogólnie ze mnie tak jakby to powiedziec ..olewasz.. był taki jeden przypadek gdzie własnie naipsałas zaraz pod moiim postem cos.. w stylu "a wy gdzie jestescie.." no to sory za przeproszeniem slepa jestes.? na moje posty juz nie odopwiesz.? tylko na Cosmo.? dlatego bo pisze tu rzadko.? to co musze tu kurde siedziec od rana do wieczora i pisac., przepraszam ale moze nie mam na tyle moja droga czasu...poza tym to ni był tylko jeden taki przypadek kiedys tez cos podobnego miało miejsce.. Co do hasła, przeciez wiesz ze bywam tu, moze nie ciagle ale od czasu do czasu przychodze i czytam wszystko, wiec ec nie mogłas napisac tak poprostu.? a ja bym potem to odczytała.. Poza tym, podawałam swojego emaila ! bo zapewne cosmo na emaila wysłałas. a wiec trudno było wpasc na taki bardzo wyczerpujący pomysł i mi równiez wysłac.? Zreszta wcale nie zalezy mi na jakims głupim hasle.. podałam tylko powód, mojego przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Jeziorko uważam ze robisz z igły widły. po pierwsze Cosmo tez nie wiedziała ze hasło zmieniłam dziś jej powiedziałam- i jakoś się nie czepia jak Ty. a po drugie to ty napisałaś dnia 14:01 a ja pod twoim wpisie napisałam dzień później czyli 16:54 i nie napisałam " gdzie jesteś Cosmo " tylko napisałam "a wy gdzie ????" więc "wy" to jest chyba w liczbie mnogiej a nie pojedynczej! i odosiło sie do Ciebie , cosmo i dziurulki . nie chce sie dalej wywodzić na ten temat bo dla mnie to jest jakaś dziecinada! sorry ale tak uważam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga jeziorko moim zdaniem przesadzilas czepiajac sie mariki . we 2 zawsze podkreslamy slowo ,,wy'' ,,my'' liczba mnoga czyli chodzi nam o ciebie i o dziunke. wybacz ale jesli czujesz sie urazona to nie psuj nam topiku swoimi argumentami zreszta przedziwacznymi bo nie jest to powod dla ktorego musisz sie tu klocic. nie rób nam wyrzutow.tak sie stalo ze zostalysmy tu calkiem same. i nie oszukujmy sie rzadko sie odzywasz. sluchaj....wydaje mi sie ze taka konwersacja jest na poziomie bardzo niskim. nie wmawiaj komus ze ktos jest chamski bo prawde mowiac zadna z nas nie zna sie na tyle by to rzekomo stwierdzic. topik topikiem mozna sie naprawde mocno przywiazac ale dziwi mnie fakt jak nas tu ocenilas z byle powodu. nie chcesz , nie pisz ale nie wprowadzaj tu swojej zlosci.o to Cie bardezo prosze.i prosze tezs byws mogla jako tako spojrzec na ten topik i stwierdzic ile bylas aktywna by obarczac nas a przynajmiej mariczke takimi spostrzezeniami. nie obrazaj sie....to tylko rozmowa i prowadze do rozejmu w tej sprawie...przemysl to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) ale sie wyspałam :) spałam chyba do 12 :) teraz jestem juz po obiadku,ziemniaczek i jajeczko bo nic innego mi sie nie chcilo :p i tak siedze i rozmyslam o tej calej sytuacji na tym topiku :o juz nic wiecej pisac na ten temat nie bede :o mariczko jak tam po egzaminie ? odezwij sie?? :) ide zs pieskiem i zaraz wracam :) jeziorko i jak tam? no to czekam :) buzzziakkkiii :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to coś się ze mną ostatnio dziwnego dzieje... Tyle we mnie złosci...czasami mam okropne mysli, nie wiem od czego tak naprawde, jak juz wchodze w ta faze złosci to poprostu jestem taka zła ze nie wiem juz co mam ze soba zrobic, :( bardzo się z tym mecze bo to naprawde okropne.. Kiedys przez to komus zrobiłam krzywde.. potem tego wszystkiego bardzo żałuje.. Przepraszam was dziewczyny, nie wiem co we mnie wstapiło, nie powinnambyła tego pisac. CHyba musze się leczyc :D... Mam nadzieje ze mi wybaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:)):)) Cosmo wczoraj się nie odezwałam bo pojechałam do szkoły a potem z tego wszystko wypiłam troszke i nie mialam sił stukać w klawiature:)):)) przeciez to taki wielki wysiłek:))skupic sie i wymyśleć cos logicznego na fazie hehehe Co do egzaminu to myśle ze zdałam choc był trudny takie szczególowe inf ze szzzoooookkkkkkkkkkkk:(( ale trzeba być dobrej mysli:)) Drogie Jeziorko.... Myśle sobie ( niewiem jak Cosmo) ze napisałas to świadomie!! i cos lezy na rzeczy bo akurat czepiłas sie mnie .... Ale oki. wcale sie tym nie przejełam bo nie uważam zebym kiedykolwiek była w obec Ciebie chcamska, zebym cie ignorowała!!! Dobra mniejsza z tym.... Było minelo i tyle Tylko na drugi raz zastanow sie co klepiesz:D Dobra wracam do pracy bo od rana jeszcze nic nie zrobiłam:)):)) szefowej nie ma:D:D Pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dziołszki ;) ja powiem tak: jeziorko- bardzo dobrze ze to przemyslałaś.mimo wszystko mam nadzieje ze juz takich akcji nie bedzie , bo nie chcemy tego tak? no, ja tez mam chwile czasami ze rzygac sie chce,wszystko mnie wkurwia a mimo to nie okazuje tego tu na forum :) takze mysle ze to bylo jednorazowe i wszystko wróci do normy!!!! :) mariczko- ja tez wczoraj poszłam zaraz do mojego i nie odzywałam sie:) a co tam piłaś? heheh no tak w klawiature potem ciezko bardzo :p egzamin na bank zaliczysz ...juz ja to wiem :):) słuchajcie...jade dzis do tej szkoły i jak mi powiedza ze faktycznie mam tych roznic 13 to sie załamie chyba psychicznie...o ile juz sie nie załamałam.przez to kompletnie nic mi sie nie chce.chodze zdołowana :( mysle ze nie dam rady juz z tym wszystkim :(:( jade o 15 i boje sie jak cholera co tam uslysze:/ zaraz bede wcinac obiadek ...zupa chinska :P:P no niestety nie mam głowy do cudowania a i tak nie mam czasu :( teraz jeszcze byla u mnie kumpela i farbowałam jej włosy tez na taki rudy...i bylo to meczace bo nawet mi sie gadac nie chciało.mysle tylko o tej szkole i o niczym wiecej...masakra jakas dobra odezwe sie jak tylko wróce...trzymajcie kciuki zebym wyszla z tego cało i bez szwanku;) aha bym zapomniała....1 kg.mniej...jestem przed okresem ;) 54 kg :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooołłłłłłłł:)) Laski trudno co sie stało to sie nie odstanie..nie ma co przezywac o ile własnie Jeziorko tak jak Cosmo napisała ze to byl jednorazowy wybryk:))???????? cosmo - trzymam kciuki , nie zalamuj sie kochana.... n ie taki diabeł straszny jak go maluja! musi byc dobrze:)) jak wrócisz to daj znać jak poukładały sie sprawy :)) ja juz jestem po obiadku lece laski sie przespac z godzinke i siadam do nauki:(( pappa-ty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem :( niestety to jednak prawda ze tyle ich mam :( jestem wsciekła jak osa!!!!!!!!!! ale trudno musze to przezyć:( nie wiem szczerze czy dam rade ale postaram sie :) bede robic wszystko co w mojej zajebistej mocy :p no a jak nie to trudno...nikt mnie za to nie zabije :):) zaczynam 27 luty ciekawe jaka grupe bede miec hihihihi no dobra o szkole juz koniec:) mariczko wsttałaś juz? spiochu jeden? hehehe teraz jestem masakrycznie głodna a nic nie mam w lodówce prócz pomidora wiec chapne sobie kanapke z pomidorkiem i cebulką...no moze 2 :) o 19 ide do mojego szprycla :) kurde a jutro zrobie porzadki na chacie bo oczywiscie nabałaganiłam sama sobie przez te nerwy :o i musze jeszcze choinke rozebrac hahahahah wiem wiem ...ale nie chciało mi sie do tej pory:) buzki :******** odezwijcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmo jestem:)) ehhh myślałam ze sie pomylili::(( Musisz dać rade kochana:)) bądź silna- zobacz jak ja się mecze ze szkoła ale co zrobić:(( trzeba orać:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos musze ale szczerze czarno to widze.nie wiem tez dokładnie na jakiej zasadzie te różnice bede zdawac...nie wiem jak mi ułożą z tym plan...nic nie wiem do porzadku i to mnie martwi. juz teraz moge zapomniec o wakacjach bo na bank cos na wrzesien sie rzuci.... o a jeszcze pisac do tego prace wrrrrrr......😠 no trudno..kara musi byc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×