Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

No i co tak tu pusciutko hm??? :p meldowac sie!!!!!!! ja bylam u siostry od 11 wiec nic nie moglam apisac. teraz siedze i nudzi mi sie zleksza:p mialam sprzatac ale nie chce mi sie nic a nic....zjadłam u siostry naleśniczki 2 i ciezko mi hehehe czekam czekam na odpowiedzi :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC WAM:)) Nestety dzis nie mialam czasu sie odezwac z pracy:(( zaczely sie pity do rozliczania wiec caly dzien siedzialam i nic innego nie robiłąm! pod reszta szefowa wrociła z urlopu:(( siedze sobie dziewczynki nad zadaniem , oczka mi sie kleja i sobie przypomnialam ze dzis tu do nas nie zajrzaam:)) dobra wracam dalej robic bo mnie swit zastanie:)) boze jak ja bym chciala juz II polowe lutego:)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ;) o maj gad ,,pity'' do wypelniania ...masakra. mariczko ja dopiero teraz tu wlazłam bo tez mam troche roboty ale domowej.rozbieram wkoncu choine i porzadki robie.robie tez obiadek...2 ziemniaczki z jajeczkiem sadzonym i kefirek.wlasnie sie ziemniaczki gotuja.jeszcze wpadła kumpela na pogaduchy...godzinka zleciała.a ja w domu takie rozpiernicz ;o troche wstyd ale uprzedzilam ze dopiero co sprzatam hehehe jeszcze musze wyjsc z psem ojojojjjjjjj:o no nic jakos muse przyspieszyc tempo bo troche mi to słabo idzie. w sobote ide na zabawe taką balową hehehe ale nie mam zadnej sukienki eleganckiej .mam ale bardziej takie weselne .... bleeee nienawidze w takich ciuszkch łaźić . musze cos kupic :(:( nawet nie mam pomysłu :( widzialam taka ladna czarna ale boje sie ze sie w nia nie wbije , obadamy.jutro pojde do tego sklepu i jak w nia nie wleze to sie rozplacze :( heheh :p i dzis dostalam do tego wszystkiego okres :/ oj oj. a tak chcialam przed ta imprezka isc na solarium :( i dupa blada. posmaruje sie samoopalaczami bo tylko to mi zostalo :p bede pomaranczową , rudą wariatką hehehehe oki czekam na was:) jeziorko jesli jeszcze jestes to sie odezwij.chyba 5 minutek znajdziesz co? ;) no to lecem dalej walczyc :) mariczko 😘 jak znajdziesz chwilke to sie odezwij ! buzzzkkkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem cały czas:)) dzis nic sensownego nie skroję bo lece pod prysznic i spac bo 2 razy usnelam juz przed ksiazkami:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZESC wAM:)) Sama juz niewiem jak mam pisac czy w liczbie mnogiej czy pojedynczej! Ale wydaje mi sie Cosmo ze same zostałysmy wiec pisze w poj:)) nikt tu sie nie udziela.... wiec cosmo tak jak obiecalam wczoraj pisze:)) Siedze sobie w pracy i nie zle zamulam:)) nawet jeszcze nic nie zrobiłam, jakiegos lenia mam ze sozk:(( nic mi sie nie che- dzis na szczescie troche duzej pospałam bo moj** przyszedł o 23 i zabral mi laptopa i nie mialam z czego sie uczyc:(( powiedzial ze mam sobie odpoczac a nie zajoba trenowac:)):)):)) hehhe. oczywiscie poszlam sie kąpać o 21 z mysla ta ze poloze sie spac ale nie, ja nie mogłam:)) jakies moce nie czyste mnie pociagnęly do tej nauki.... dzis po pracy lece na wizyte do dentysty - ciekawa jestem co ona dalej mi wykąbinuje z tym zębem:(( juz sie boje :(( ale jak trzeba isc to trzeba- nie ma zmiłuj sie:)) no i co by tu jeszcze napisac??? jutro mnie nie bedzie na forum bo po pracy lece na uczelnie bo mam zaliczenie ustne:(( nic jeszcze nie umiem:(( nie wiem jak to bedzie - strach pomyslec, w sobote i w niedziele egzaminy 3 mam:(( ahhhhh!! niech ta sesja sie skonczy bo czlowiekowi sil brakuje na to wszystko :(( ale jak bede miala troche wiecej luzu to wyspie sie jak nigdy:)):)) dobra lece cos zrobic zeby nie było:)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mariczko naprawde jestem pelna podziwu jak ty to wszystko robisz? sesja i praca itd. podziwiam Cie ale Twoj chlop ma racje!!! ;) czasem trzeba odpoczac:p nie zameczac sie az tak... co do liczby mnogiej chyba ...nie istnieje wiec tez uwazam ze bez sensu tak pisac :) ja zaraz ide do siostry na kawe , potem do banku pozalatwiac sprawy a potem do domciu i zas palic w piecu bo dzis mamy -10 stopni!!!!! jakies nieporozumienie.pisze teraz na klawiaturze i mi raczki marzna :) jeszcze sie zraz odezwe bo kumpela idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JUZ POSZŁA :) no i co chcialam pisac jeszcze? hmmm .. nie pamietam ale cos mialam pisac jak mi sie przypomni to napisze:p ide do siostry i jak wróce to sie odezwe :) buzka :* 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo ty to udana jestes:)) Napal ze w tym piecu zeby bylo tobie cieplucho:)) i nie marznij mi:)) heheheh ps. wziełam sie w koncu za robote:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo :) mialam sie wczoraj odezwac ale pozno wrocilam a potem juz mój przyszedł i nie bylo jak bo zasiadł na kompie i ani rusz z niego ;) mariczko jutro masz egzamin co? umiesz ? pewnie tak :) ja dostałam propozycje pracy ale chyba odmówie bo jak mam tyle przedmiotów zaliczac to boje si ze nie dam rady:( wiec chyba nici z tego jutro mam ta impreze i dalej nie mam co na siebie wlozyc , chyba padne i zaczne ryczec normalnie.ide dzis obcykac ta kiexcke a jak nie to musze jechac na zakupy :/ a chce mi sie jak nic. mariczko odezwij sie :) buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhh oczywiscie cosmo zamotana ;) nie ma cie dzisiaj przeciez:) oki oki to odezwe sie jutro i mam nadzieje ze ty tez :) napisz jak tam dietka w ogóle??? u mnie idzie oki!!!! lepiej jak SB :) buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co kochana jak egzamin? napisz cos jak wrócisz:) ja jade juz o 18 wiec bede dopiero rano ;) juz wykumałam co ubrac , oczywiscie musialam extra kupic :/ no ale cóż...wynosi sie :) mariczko dietka ok. :) ? u mnie ok. ale dalej sie czuje taka balonowata :D hahaha mam nadzieje ze do lata sie uda:) a i nie robilam juz abs chygba z tydzien...musze sie zmobilizowac i zaczac cwiczyc bo przypasne zas te 3 kg.a nie chce oj nie :) no dobra słonce uciekam juz sie szykowac pomalutku ...zimno strasznie na dworze :( ta zijma mnie dobija całuje i odezwij sie :) papapapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halllllllooooooooo:p nie dalam rady dzis sie odezwac bo siostra u mnie siedziala prawie caly dzien :) teraz dopiero weszłam na forum :) a u mnie tez ok. tylko ze ja dzisiaj strasznie nagrzeszyłam :(:( nie wiem co we mnie wstapilo ale tyle zjadłam ze az sie boje tego wypisac.ja pierdziele co za mozg ze mnie!!!! jutro ostro cwicze zeby to spalic. jestem nienomalna chyba :/ w dodatku teraz mam wzdecia a mam isc zaraz do mojego :( wezme szybko jakas tabletke bo mam balon jak cholera! mariczko rano sie odezwe jak tylko wbije do domciu :) napisz cus jedszcze buziaki i milego wieczorku :):) i błagam cie zjedz mnie po majtach ze tak nagrzeszylam...musze to odczuc zeby tego nie powtorzyc :P:P całuje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejszyn ;) no nie mozemy sie tu spotkac to fakt ;) ale ja i tak mam teraz zapiernicz ogólnie.łaże po miescie , dzis mam kupe spraw do załatwienia.papierdkowych i nie tylko :) nawet nie chce mi sie z chałpy wychodzic bo tak mam zimno na dworze,zreszta w domu tez nie za ciepło.paliłam całą noc a wstałam a i tak zimno było... te mrozy mnie dobijają zleksza:p co do dietki to sie opamietalam i jest juz ok. dzisiaj na sniadanko bułeczka grahamka i tylko tyle. na obiad nie wiem,nie mam pomysłu a do tego czasu wiec pewnie cos na szybko uwalę ale i tak nie wiem co? hmm..... no to ja czekam na Ciebie a tytmczasem spadam ogarnać dom :) buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze kochana:)) Wlasnie zajrzalam z ciekawosci czy cos naskrobalas i prosze:)) a czemu smutasno co sie stalo?:(( u mnie wszystko w porzadku, przepraszam cie ale na prawde ostatnio nie mam czasu zeby tu pisac, mowilam ci jak pisalismy na gg! jak skonczy mi sie sesja to na pewno bede miala wiecej czasu i zaczne tu czesciej bywac a teraz to nawet nie mam chwili wytchnienia:((sama wiesz:(( dzisiaj po pracy lece na uczelnie bo mam 2 zaliczenia a potem czekaja mnie jeszcze 3 egz. i bede miala koniec:)) cosmo musze ci sie pochwalic ze z tej statystyki zdalam :)) na 55os zdaly tylko 4 osoby i w tym ja:)) ale bylam dumna z siebie:)) ohohooh:)) a co do dietki to kochana powiem ci ze nawet nie zwracam ostatnio wiekszego znaczenia do tego co jem bo jem malutko:(( nie mam czasu - na przygotowywanie sobie posilków!! pamietasz jak ci mowilam tydz temu ze mam ochote na kebaba??:)) jeszcze mnie trzyma i chyba dzis sobie zjem polowe malego:)) zastanawiam sie nad tym jeszcze:)) a co tam u ciebie?? jak tam ze skzola ??? pisz mi szybciutko bo ciekawa jestem:)) buziaki👄słonce:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz naskrobałam ;) smutno bo myslalam ze zniknelas hihihih :) a co ja bym biedna sama poczeła? :p hehe to dobrze ze u ciebie ok. niech juz ci sie ta sesja konczy 😠 hehe napewno juz masz jej dosc co? no po co sie pytam skoro sama wiem jak to jest :) alez ja gratuluje !!!!!!!!!!! wiedzialam ze zdasz :) i to na tyle osob? no prosze prosze coz za zdolna kobita z ciebie :) :p a tak sie balas tej statystyki :p nie martw sie ty pewnie tak wszystkie machniesz na takie ocenki i bedziesz miala swiety spokoj:) to juz kochana musisz tego kebaba chapnac:) bedzie ci wybaczone :) ja teraz tez mam malo czasu bo latam po bankach i calym miescie.to tu to tam i tak w kolko :o chyba nawet cos zgubilam..moze 1 kg.zwarze sie rano bo dzis juz sensu nima :) a tak to wszystko ok.dzis piatek a ja w chalpie siedze ...tzn.umowilam sie z kumpelka ze dzis sobie posiedzimy w domku u mnie a chlopy ida na piwko ;) maly odpoczynek :) za miesiac moja siostra ma termin porodu,dzisiaj tez byla u mnie i mowi ze mam byc chrzestna:o jerunie ja sie boje ...hehehehe a szkole zaczynam 27,28 luty wiec jeszcze mam troche czasu :) bedzie ciezko zapewne ale trudno.raz kozie smierc:) aj aj musisz mi zapodac na gg hasełko to wysle ci jutro majne nową fryzurke:) tzn. z rudymi wloskami heheheh musisz to zabaczyc ;) to bede juz z rana slonce a teraz lece wziasc prysznic,malnac oko i nie wiem ...napije sie browarka bo widzisz mam dzis jakies dziwne smaki heheh to milego wieczorka kochana i do jutrenka i oczywiscie pwoodzenia z tymi zaliczeniami!!!! trzymam kciuki ;) caluje :*😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witac sie🖐️ no kochana tej statystyki to sie balam fakt, nie wiedzialam ze mi tak gladko pojdzie:)):)) sesji juz mam po dziurki w nosie ale juz sie mi powolutku konczy wiec nerwy opadaja:)) jakie haslo na gg??chyna na poczte kochana:)) wysle i zaraz na gg i ocenie twoj kolorek:))rudy odwazny:)):))hhehe no to do szkoly jeszcze troche czasu ci zostalo musisz regenerować sily:)) wczoraj z tego wszystkiego sie napilam z siorka i szwagrem :)) tak na odprezenie a dzisiaj choruje- na szczescnie nie mam szkoly i moge sie powylegiwac w lozeczku- jejku jak mi tego ostatnio brakowalo:)) lece pranie wywiesic :)) czekam na ciebie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hehehe chodzilo mi o haselko z maila na gg ;) leniuszku ja wrocilam od siostry teraz...najadlam sie u niej jak zwykle i tez zaraz sie walne na chwilke do wyrka polezec ale zanim to zrobie to musze isc z psem i w piecu na nowo napalic bo mi zgasło :o no to tez sobie poleniuszkujesz hehehe odpoczywaj odpoczywaj :) ja szybko lece z tym piernikiem i zaraz wracam :) buzki:P*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami sie nawet nie marzy wychodzic :)) nawet nie mam chcei sie ubrac:P chodze jeszcze w pizamie i szfafroku i tak chyba zostane do juterka:)) heh. Moj rozpalil juz dawno i u mnie cieplucho:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Cosmo:)) Jak widac przezylam wczorajszy wypad na stok narciarski i nawet mam sie dobrze :))hehehehe Poweim ci kochana ze nauczylam sie jezdzic na desce i bardzo ale to bardzo mi sie spodobalo i kupuje sobie deseczke i caly komplet i bede smigac ze swoim:)) a przy okazji kalorie spalac:)) mam nadzieje ze snieg jeszcze polezy troszke:)):)) z dietka wszystko ok:)) waze mniej ale niewiem ile bo waga mi sie zje***a:(( musze kupic nowa:(( dobra kochana napisz mi co tam u ciebie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha;llo słonce:) ja sie wczoraj nie odzywałam bo miałam mega zajebiscie zajety dzien ;) naprawde wzielam sie za chałpe i to tak ze teraz lsni i boje sie tu cokolwiek ruszyc hihiihih no to zajebiscie!!! mowilam ci ze sie spodoba :) fajnie fajnie :):) to teraz do dklepu po rzeczy i na gorke ;) ja tez polubilam a tak nie chcialam jak ty :p a uwierz ze po tym mozna naprawde troche stracic , zwlaszcza w nogach :) mariczko musisz mi jeszcze raz na gg wyslac te haslo bo te co ja wpisuje to nie chodzi :( no to ja ci powiem ze moja dietka wzorowa :) nie grzesze, nie podjadam,itp. i duzo mam ruchu teraz :) wczoraj az sapałam a dzisiaj tez mam troche łażenia.musze z siora do sklepu jechac i zrobic zakupy bo w sobote robie bibe urodzinowa , a w piatek ide na rocznice slubu znajomych :/ ale weekend mi sie szykuje :D to czekam na ciebie pani snowbordzistka :):):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasciwie to ja nie wiem czy dobrze zapamietalam to haslo , bo nie mam archiwum i nie moge nawet sprawdzic czy mam dobre :(:( co za down ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Ja proponuję, żeby zamiast katować się jakąś hardcorową dietą, to zacząć po prostu spalać tłuszczyk. Ja już zaczęłam chodzić na fitness i siłownie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ostatnio nawet kupiłam sobie specjalne buty na treningi, na tanisport.pl i mam dodatkową motywację. pozdro dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochana:)):)) Przepraszam Cie za os na gg ale naprawde nie mialam sily pisac a tym bardziej myslec:(( mam nadzije ze rozumiesz??? U mnie z dietka wszystko oki, tzn tak jak ustalałyśmy jestem na mż+ ruch:)) i musze sie kochana pochwalic ze zrzuciłam ostanio bo wszystkie spodenki z pupy mi spadaja :)) i w udach sa luznejsze a to pewnie przez ten stres na studiach no i sie troche nabiegam w tej praacy:)) ale ja sie ciesze - chociaz sie rucham i jeszcze mi za to placa:)) heheh a cio tam kochana u ciebie?? mow mi szybciutko:)) Cosmo a ty mi przypomnij jeszcze raz skad ty jestes bo szukałam na poczatku forum ale nie zauważyłam:)) pisz kochana pisz:)) aaaa zapomniałam ty pewnie jestes teraz ze swoim:)) ale jak cos to sie odezwij:)) buzi buzi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nie mozemy skonczyc tej strony a w dodatku opuszczamy sie w pisaniu !!!! cosmo musimy cos z tym zrobic kochana:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×