Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Domu

Mój pies sika w domu

Polecane posty

Gość Pani Domu

Mój pies rasy szitsu ma już 3 miesiące i sika i kup-kuje w domu. Popatrzy się czasami na sedes i koło sedesu albo najczęściej na dywan. Bicie i wynoszenie po śnie nic nie daje i tak później są kałuże. Mam już dość po tym biciu nie da się wynieść odszczekuje się gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak masz to
Jak kupiłam swoja suczke to wszystko było przesikane,ale pózniej sie to skonczyło chodz czeciej z pieskiem na spacer i nie bij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijesz psa
?? najpierw go naucz załatwiać się na dworze a później wymagaj tej umiejętności kretynko! Z psem sie chodzi na dwór, ze szczeniakiem nawet co godzinę jeśli trzeba :o Lepiej oddaj komuś psa kto się nim umie opiekować ... chciało się zaszpanować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollipopi
Glupszego niz moj to chyba nie ma nikt.Ma ponad rok a w dalszym ciagu zalatwia sie w domu.Dzisiaj np nasikal na kwiaty a kupe zrobil przy misce kota.Najchetniej pozbylabym sie dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadwitch
jak możesz bić pieska?! ja mam zwykłego kundelka,tez na początku sikał w domu, za każdym razem mówiłam mu,że nie dobrze zrobił, zaczęłam zwracać uwagę jak się zaczynał kręcić podejrzanie to wynosiłam go na dwór, czasem jak już zaczął sikać. nauczył się i teraz zawsze stoi pod drzwiami jak chce sie załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies świadczy o właścicielu jak masz głupiego psa to jaka sama jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się Ewo
pies sam się nie nauczy :O jak wychowałaś tak masz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle głupia
prowokacja, aby się odezwali co wrazliwsi.Dajcie sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVN
W niedzielę o 15 na TVN Style leci program o ,,niedobrych" pieskach Victoria zawsze mówi, że to wina właściciela. Musisz wychodzić z nią częściej kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjhjhj
Mojemu czasami zdarzy się zrobić siusiu (york, 4 lata) ale jeśli już to w łazience (łatwo jest sprzątnąć). Wychodzi 3 razy dziennie (przed pracą, po pracy i na wieczór), w weekendy 4 razy i czasami w nocy nie wytrzyma do rana i robi siusiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×