Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość EwaX

Kosmetyki Pat Rub Kingi Rusin.

Polecane posty

Gość EwaX

Co możecie na ich temat powiedzieć ? Miałyście? Warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaX
Ladaco używałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenkaxxx
Miałam je i mam cały czas. jak dla mnie są one rewelacyjne, tylko ta cena.... Wspaniale się wchłaniają, nawilżają i skóra po nich jest gładka. Poza tym mają przepiękne kompozycje zapachowe i fajne opakowania z aplikatorami, co ułatwia użycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś lubi intensywne owocowe aromaty, a dodatkowo jest zwolennikiem natury i wszystkiego co ekologiczne, to bez wątpienia powinien zakupić kosmetyki Pat&Rub. Ja je stosuje od dawna i pomimo, że nie są najtańsze, to przemawia za nimi super wydajność. Może je nabyć w Sephorze, ale również na ich stronie internetowej. Alergicy oraz ludzie o wrazliwej cerze powinni wypróbować, bo na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana_30
Drogie!!!! I podobno wcale nie takie super. Radzę najpierw przed zakupem zapoznać się z opiniami na temat składu, bo nie każdemu podpasuje http://oplacalnie.pl/patrub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj https://www.facebook.com/JoannaRekowskaArbonne/ są namiary na Joannę Rekowską, która jest niezależną konsultantką Arbonne. Warto sobie poczytać informacje na jej stronie. Potrafi celnie doradzić, wytłumaczyć. Poza tym kocham również jej wpisy na blogu. Dzięki niej można zmienić siebie i swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki Arbonne sa o wiele gorsze niż Pat & Rub i są kosmicznie drogie. Dla wszystkich chętnych - o tych kosmetykach pisała TOKSYCZNA KOSMETYCZKA. Wpiszcie sobie w google ARBONEE? STANOWCZE NIE. Zobaczycie co zawierają te drogie kosmetyki i przy okazji sprawdzicie pod postem jak konsultanci tej firmy obrzucają błotem autorkę wpisu za obnażenie prawdy o tych "wspaniałych" kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena jest za wysoka. Nie każdego stać na te kosmetyki. Szkoda że takie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakrotka
sklad maja Ok ale ceny znacznie zawyzone. wystrczy zobczyc na sklad. taniej wyjdzie kupic samemu olejek kwas hialuronowy czy zel z aloesu. naprawde nie trzeba byc chemikiem by skomponowac swoj kosmetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola turczyniak

Ja je polecam z całego serca. Wspaniale nawilżają i skóra po nich jest bardziej promienna. Używam ich już od roku i widzę znaczną  różnicę i poprawę mojej cery. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jona

dla mnie bardzo dobre kosmetyki. cena jest zdecydowanie adekwatna do jakości. są wydajne, skóra bardzo dobrze na nie reaguje. polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giga

ja jestem bardzo zadowolona. kosmetyki,które starczają na długo, i są mega delikatne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zaczęłam czytać skład kremów i trądzik różowaty nawet zaleczylam a miałam ciągle palącą twarz.

Ale nie będę wydawać mnóstwo kasy na kremy,które nie wiadomo czy mnie nie uczulą.

Ostatnio czytałam skład i opinie Vianka,Sylveco i Biolaven.I się skusiłam.Nie żałuję a ceny dużo niższe niż reklamowane kremy.Nawet próbki są,więc tu jest plus.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxy

Są super naprawdę warto trochę wydać na nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gga

uwielbiam kosmetyki pat&rub, nie kosztują dużo a są świetnej jakości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga

ja polecam, wypróbowałam iles marek ale pat&rub pasują mi najbardziej. i mojej skórze też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła

pat&rub to jest klasa i jakość. nie ma sensu kupować czegoś co nie działa, tu jestem zadowolona mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Mi zdecydowanie bardziej pasują dermokosmetyki NovaClear - dla mojej cery idealne, fajnie nawilżają i dzięki nim mam cerę w świetnej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam inne polskie marki które są mniej komercyjne, a mają świetne produkty np. APIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×