Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kotaa

Genialny sex z duzo młodszym mężczyzną...

Polecane posty

Czesc Blokers. No jak do tej pory moja najstarsza miala 10 lat wiecej stad ten limit wiekowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotaa, obawy o zostawienie dla młodszej/ młodszego zawsze są w takich związkach- chyba, że ktoś jest bezmyślny ;) Związek z dużo młodszą też mam za sobą więc wiem coś o tym :) Nie wiem jaka jest sprawność fizyczna 46 latki ale sprawność fizyczna 39 latki była porównywalna z moją (10 lat młodszego) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotaa
Ja nie powiem - tez początkowo miałam obawy - ze tak powiem - standardowe w tym kraju. Ale był klub z muzyką, romantyczne miejsca, potem dużo delikatności i szczerości. Super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfmwk f
Ja mam 43 lata i moja sprawnosc jest OK:-) i lubie młodszych(duzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szejku, znakomicie... tylko po takich "znajomościach" pozostaje później duży dystans do kobiet młodszych ;) Zreszta ja przez moje poszukiwania mam tak zryte pod beretem, że mam już serdecznie dość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotaa
no własnie nie wiesz , a zakładasz ,ze marna.... uuu to dopiero przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotaa, pamiętaj, że "mężczyzna ma tyle lat na ile się czuje, kobieta- na ile wygląda" ;) Na ile zatem wyglądasz? :) sfmwk f, dlaczego lubisz dużo młodszych i ile to jest "dużo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hesusa
a co ja mam myśleć o facecie 11 lat młodszym, posiadającym świetną w dodatku Barbaśkowa żonę który od półtora roku zabiega o mnie? mam 45 lat i na tyle wyglądam ,w dodatku obrzydzam się dokumentnie mówiąc szczerze o swoich niedoskonałościach i nic...dalej twierdzi ,że go ruszam i chciałby....ciekawość czy co? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam. Jak do tej pory wszystkie kobiety traktuje tak samo ale u mnie ten zwiazek to byla chwila wiec raczej trwale na moj mozg nie wplynal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik1000
Też marzy mi sie seks z taką 40-45 latką a mam 24. Nie wiem dlaczego ale niektóre są dla mnie bardzo seksowne. Jak on cie poznal ? W ogóle jak do tego doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotaa
no nie mówimy o doswiadczeniach jak z filmu "Lektor" bo to zryło chłopaczkowi beret chyba na zawsze ale jak chłopak ma 26...to juz ma rozum nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MidnightWoman80
No tak...a jak potraktować odwrotną sytuację - mężczyzna o 15 lat starszy? Jako mezalians? Zaraz posypie sie krytyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hesusa, myślę, że zwyczajnie poszukuje znaczącej odmiany w swoim zyciu seksualnym ;) Przy jednej dziurze, to i kod zdechnie :P Szejku, tylko chwila i sprawdziłeś dowód osobisty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfmwk f
blokers i ławkers---bo lubię świeże mięsko,a duzo tzn.nawet o 23 lata młodsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dolujcie mnie
czy to oznacza, ze kazdy facet predzej czy pozniej zdradzi :o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sprawdzenie dowodu mialem tydzien bo pozniej musiala wrocic do domu :P Ogolnie to fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotaa
wyglądam na 30 kilka .... Jak do tego doszło? pracujemy razem, rozmawialiśmy, parę razy jakieś piwko. No i ostatnio klub z muzyką- tanczyliśmy i ja daję radę - naprawdę.no i skonczyło się u niego w domu ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfmwk f
blokers i ławkers--no,mięsko:-) bo ja uwazam młodych za sprzecik do seksu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfmwk f - widac ze dawno czegos cieplego w ustach nie mialas! :> a nie dolujcie mnie chyba pomylila tematy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szejku, czyli chodzi o mały romansik? :) No to jasne, że fajna sprawa... wszak kobiety są jak kalendarze... ;) kotaa, a jeśli zechce to powtórzyć albo w ogóle zechce byś została jego kobietą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotaa
nikt nie jest sprzęcikiem...kazdy ma narząd , serce i rozum...Przestań - nie mozna tak ludzi traktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dolujcie mnie
"mężczyzna ma tyle lat na ile się czuje, kobieta- na ile wygląda" ale jestem glupia i naiwna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blokers poka fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfmwk f
kota--ja mam 43 i wygladam na 10 lat młodziej i mowia mi to czesciej kobiety(młodsze szczegolnie) niz mezczyźni .Wolę takie komplementy słuchac od kobiet niz od facetow,bo wiadomo,ze jak facet ma na cos checc,to powie wszysko co bysmy chcieli usłyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dołuj sie
kobieta tez predzej czy pózniej zdradzi - i to z młodszym :P o jakies 10 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×