Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KtoPomoze

Jak skutecznie schudnąć. POMOCY!

Polecane posty

Gość KtoPomoze

Witam. Mma problem. Mimo tego iż jestem nastolatką i przy wzroście 163 cm waże okolo 62 kg. znajomi mówią ze nie widać po mnie tego bo jestem "ubita".. ;/ co bardzo mi przeszkadza, bo mam całe nogi licząc uda z łydkami bardzo rozbudowane i nie koniecznie tez chodzi o mieśnie bo to swoja droga..Narazie łudze sie z faktem ze skoro jestem jescze młoda to podrosne bo mineły 4 lata a w góre poszło tylko 1 cm.! wiem ze moge jescze urosnąc ale mam przez swoja osobe sama z sobą problemy wpadam w dołki bo czestwo sie wstydze w cokolwiek ładnego ubrac bo mam kompleksy Także zwacarm sie z prośba o podanie jakis skutecznych sposobów domowych.. typu dań z normalnych skladników które moga znalerśc sie w normalnej lodówce czy ćwiczeń które moge sama wykonać. Prosze minąc temat basenów, siłowni, fitness, biegania itp.. zalezy mi na tym by zrobic to sama bo i tak nie mam za wiele czasu na takie treningi przez inne zajecia..Bardzo proszę o wyrozumiałośc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skutecznie bez ćwiczeń się nie da, więc musisz w domu ćwiczyć i nie unikać też wf w szkole. Co do diety to dieta MŻ połączona ze zdrowym odżywianiem się. MŻ czyli mniej żreć... Mniejsze porcje, 5 razy dziennie. Czy obfitsze śniadanie i obiad, lekka kolacja. Ale obfitsze nie znaczy że takie po którym się nie możesz z przejedzenia ruszać. Jasne pieczywo zastąp ciemnym, jedz dużo warzyw i owoców. Chude mięso, ryby. Nie podjadaj, pamiętaj że drugim śniadaniem i podwieczorkiem może być jogurt, jabłko. Odstaw słodycze, ale kostka czekolady raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Fast foody i chipsy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtoPomoze
Czyli musze pozegnac sie na jakis czas ze słodyczami... A mam pytanie uwielbiam jesć zupki hińskie wiem ze w tym jest duzo chemia le czy one nie zaszkadza mi w utracie na wadze..? skoro pisze ze jedna taka porcja zawiera okolo 80 kcl..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobrą sprawę dieta jaką podałam nie jest dietą którą po zakończeniu odchudzania warto odstawiać. Najlepiej stosować się do tych wskazówek stale. Słodycze powinno się minimalizować, kostka czekolady lub 2 cukierki nie zaszkodzą. Ale jak po odchudzaniu zaczniesz jeść tabliczkę dziennie to efektów nie będzie. Chińskich zupek nie polecam, sama chemia, owszem raz na jakiś czas ok, ale na dłuższą metę odradza. Powinnaś dostarczać organizmowi wszystkich składników odżywczych. Odżywiając się zdrowo powodujesz że organizm się nie broni i spala zbędne kilogramy przy wysiłku fizycznym oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtoPomoze
Okej rozumiem.. a czy są jescze jakies np owoce lub warzywa które zawieraja dużo błonnika.. lub wspomagaja diety czy odchudzanie..? tylko nie jakies z kosmosu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwicz, w internecie pelno porad jak cwiczyc samemu w domu zeby schudnąc, ujedrnic pewne partie ciala. druga rada - dieta ograniczeniowa czyli mniej jesc, male posilki, zdrowo.chude mieso, bez smazenia, ryby- salatki, polecam neptuna w tym wypadku, jogurty, produkty z blonnikiem i duzo wody. jesli jestes zawzieta, uda Ci sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtoPomoze
dzieki ;) spróboje zobaczymy czy mi sie udaa;Dbardziej mi zalezy na utracie centymetrów niz na wadze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli masz taką możliwość polecam zajęcia fitness!naprawdę super sprawa, a przy tym dużo rozrywki. Już po 2 tygodniach widać że ciało jest bardziej jędrne, a przy tym traci sie zbędne kilogramy :) do tego dieta, a ich dużo w internecie jednak najodpowiedniejsza była by ta, którą udzilił by Ci dietetyk. Na tej stronie http://www.twojfachowiec.net/ dla siebie znalazłam centrum fitnessu oraz dietetyków, którzy bardzo pomogli mi stworzyć konkretną dietę. Do tego często jak nudzisz sie w domu rób brzuszki! albo biegaj to też pomaga, tylko jednak do tego trudno sie zmobilizować..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtoPomoze
myslałam o fitness też ale nie znam nikogo kto by chodził.. i nie wiem jakie kto miał efekty o ile wgl je miał.. chodził ktoś z was ..? jak tak to przez ile i ile stracil w danym czasie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba pamiętać że nie każdy kto chodzi na fitness osiąga te same efekty, chociażby np dlatego że nie wszyscy ćwiczą prawidłowo dlatego nie można zapytać ogólnie czy pomaga czy nie, jednej osobie pomoże po miesiącu bo będzie się przykładać do ćwiczeń i wykonywać je prawidłowo a druga osoba nie będzie miała żadnego efektu. Każde ćwiczenia wykonywane prawidłowo i regularnie przynoszą efekty. Oczywiście do tego dieta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtoPomoze
No tak zgazam sie ale jezeli ktoś wybiera sie już na fitness żeby schudnąć zakłaam ze sie stara.. ;) jeżeli ktoś chodzil proszę napisac jakie miał efekty i po jakim czasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness nie powinien być traktowany jako metoda na schudnięcie. Fitness to działanie prozdrowotne, rzeźbienie sylwetki, kształtowanie ducha i ciała. Chudnięcie jest tylko swoistym "skutkiem ubocznym" (nie w znaczeniu pejoratywnym). Oczywiście można się wspomóc suplementami diety, na hellhound.pl jest spory wybór środków przyspieszających owy efekt, głównie w dziale "spalacze tłuszczu". Przy okazji przypominam, żeby pamiętać o odpowiedniej diecie. Na wielu portalach są rozpisane rozmaite diety, więc zawsze można dobrać coś wygodnego dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem żeby skutecznie schudnąć trzeba się odpowiednio odżywiać. Niekoniecznie trzeba się katować jakąś drakońską dietą, żeby mieć szczupłą sylwetkę wystarczy umiejętnie jeść;) l-karnityna także może ci pomóc w pozbyciu się zbędnych kilogramów;) tanio l-karnitynę możesz kupić w sklepie hellhound.pl;) I pamiętaj żeby się ruszać ;) zapisz się na jakiś fitness;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, faktycznie - ja też miałam podobną proporcję. Ale zaczęłam pocić się biegając i jestem bardzo zadowolona. Tylko trzeba uważać, żeby nie nabawić się kontuzji. Ja polecam bieganie, ale tylko w dobrych butach. Osobiście biegam w New Balance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta indywidualna dla kobiet
CHCESZ SCHUDNĄĆ??? bez podjadania i efektu jojo? Sprawdz DIETA INDYWIDUALNA dla kobiet! www.dieta4u.com.pl/kobiety.html zapoznaj sie - nic nie tracisz a mozesz wiele zyskac! Twoja dieta dla kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtoPomoze
powiem wam ze słudłam 2 kilo.!: D moze to nic wielkiego ale jest ;) powoli deo przodu jak zrobi sie za oknem cieplej to zaczne biegac, bo szczerez mowiac nie chce mi sie na takim zimnie biegac. I myslałam nad skakanka skakał ktoś jakies efekty czy cos;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×