Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asiulinek1989

Lubisz QUIZY, zagadki? Możesz zarobić ! Sprawdź! Działa !

Polecane posty

Gość asiulinek1989

Witam ! Lubicie Quizy ? www.r1ng.pl/polecam/asiulinek1989_16fc Na tej stronie wystarczy sie zarejestrować, i gracie w wybraną grę przez siebie. Macie do wyboru milionerów, familiade, testy inteligencji, testy obrazkowe. Wygrywa ten kto wykaze sie największąwiedzą lub szybkością wyszukiwania odpowiedzi w google :P A przy okazji można sobie dorobić trochę grosza. ! Oczywiście nic nie jest za darmo - bądźmy szczerzy. Ale wystarczy wpłacić 1zł aby grać :) Bowiem jedna gra kosztuje 1zł. Wpłacać można smsami, bądź przelewem. Ja podchodziłam do tego sceptycznie. Wpłaciłam najpierw 5zł, później 15zł. :) Do dziś , wpłacając w sumie tylko 20zł, zarobiłam już 264zł (w miesiąc). Wygrana zalezy od tego w ile gier będziecie grać. Podczas jednej gry gra średnio 3-4 uczestników. Każdy wpłaca min 1zł, więc wpłacając 1zł możecie zyskać 3-4zł :) 10 wygranych gier i macie 30-40zł :) Gry są naprawdę łatwe :) Zawsze jest na wydatki i przyjemności. Wypłata środków jest na podany przez was nr konta bankowego. JA swoje pierwsze 200zł mialam już po kilku dniach na swoim koncie po złożeniu wniosku o wypłatę gotówki z r1ngu! sprawdźcie sami ! Jeśli jesteście dobrzy i macie podstawową wiedze ogólną - > to jest dla WAS ! www.r1ng.pl/polecam/asiulinek1989_16fc POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×