Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czy ktoś...

Pytanie o podcieranie się- do kobiet

Polecane posty

Gość Jackass
uch.. jaki seksi jest ten papier. aż mnie wzięło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackass
chyba sranie mnie bierze :D zaraz polecę na muszlę, zrobię co trzeba i się głęboko spenetruję papierem toaletowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackass
o cholera, teraz naprawdę mi się zachciało 😭 idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackass
już jestem. ale wiecie, że faceci mają receptory podniecenia w tyłku? nie wiem czy kobiety też. w każdym razie wygląda na to, że natura przygotowała coś dla pedałów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo i to taaaaakkk
hej, ja za kazdym razem sie podcieram, nie widzi w tym nic dziwnego chyba po to jest papier, wiec Cie rozumiem, nie wyobrazam sobie ze siusiam i zakaldam stringi,spodnie i tylee przeciez jak krople moczu spadna, wyschna to moze troche zalatywac, tez robie to od lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makalenka
ja jeszcze suszę suszarką, żeby nie przysechł mocz. i namydlam oraz piorę proszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem płacz bo
zapalenie szyjki macicy bedzie. Kobieto takim czestym podcieraniem usuwasz pozyteczne bakterie z pochwy. Gratuluje 🖐️ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zablokujcie go prosze
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trollerz
Można wybierać specjalnymi chusteczkami do higieny intymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie ,dziś była taka sytuacja,idę do publicznego wc toi toi,tam był założona reklamówka na siki.No i jak już sie zsikałam,dokładnie się podtarłam się i wrzuciłam to papier i tak sobie pływał.Za drzwiami czekał obcy facet,miał pusty kubek na piwo w ręku,spojrzał mi dziwnie w oczy. I coś mnie tknęło,postałam jeszcze chwilę.Za chwilę wychodzi z pełnym kubkiem w żółtym kolorze! On przelał mój mocz do kubka i potem to pił ze smakiem! Byłam zniesmaczona,ale sie nie odezwałam.Miałyście coś takiego? Co byście zrobiły w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo ciekawe pytanie i interesujący temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjadzia20
a ja znalazlam dobry sposob chodze wstringach a zawsze jak podcieralam papierem to sobie zawsze podraznilam i mnie tam pieklo bardzo poszlam kiedys z rana robic kupke nie bylo papieru wyszlam i zaczelam szukac nagle przyszedl mi pomysl do glowy mam duzego psa wilczura wzielam i wysawilam mu pupe a on mi wylizal do czysta zrobilo mi sie cieplo i przyjemnie za kazdym razem mialam wrazenie jakby sie wlizywal glebiej do dziurki od tego czasu juz nie uzywam papieru wylizuje mi co dzien z rana pupe robi to tak dokladnie ze nic nie musze mycmi juz nie mam podraznien pelny komfort polecam to jest wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 19:47, Gość czy ktoś... napisał:

Przepraszam, pytanie może wyda Wam się głupie, ale trudno- zadam je. Czy po wysikaniu się wycieracie sobie pochwę w środku? Pytam, bo ja tak robię od kilkunastu lat, od kiedy zaczęłam dojrzewać. Okazuje się, że w rodzinie tylko ja tak robię. Wycieram sobie pochwę do samej góry, dokąd sięgnę. Nie wyobrażam sobie, żeby można było nie wytrzeć miejsc tak wilgotnych. Nie mogę znieść uczucia wilgoci w pochwie, więc wycieram ją za każdym razem do sucha. Poza tym tam jest tyle syfu, ze trzeba to wyczyscic. W czasie okresu, czy po nim bardzo dużo tego świnstwa sie tam zbiera. Od lat chodzę do ginekologa, badam się, nie współżyję. NIGDY nie miałam żadnego stanu zapalnego, ani grzybicy, dlatego nie przyszło mi do głowy, ze robię coś niezwyklego. Przy okazji luźnej rozmowy, wyszło, że w rodzinie nikt tak się nie podciera. Tylko ja taka "porządnicka" jestem. Wstydzę się pytać gina, a wiadomo- forum , to forum :). Tu wszystko przejdzie. Pozdrawiam serdecznie

Widzę, że post jest bardzo stary ale w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje problemy trafiłam na niego. Jeśli osoba, która to napisała jest jakimś cudem na tym wątku to chciałabym się z nią skontaktować.

Niestety robię tak samo i nawet nie pamiętam kiedy się tego błędu „wyuczyłam”. Wydaje mi się, że jest to związane z nerwicą natręctw.

Szkoda, że jest tu tyle nieempatycznych osób, które traktują lekceważąco czyjeś problemy. Przykre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×